Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Trochę zceglona xperia (mam tylko dostep do recovery)

xperia x8

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE GryfTM

GryfTM

Coś tam skrobnął

• Reputacja: 0
  • 14 postów
  • Telefon:Xperia 10 Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:stock
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 17 grudzień 2019 - 19:56

Hej, Jetsem kolekcjonerem telefonow, niedawno kupilem tanią xperie x8, lecz zbrickowaną typek mowil ze sie nie wlacza lecz mo sie raz wlaczyl, z jakims custom romem 2.3.4 jezeli sie nie myle ale wylaczyl sie z rozladowania i poptem chcial sie wlaczyc tylko w recovery(2.6.29.6-nAa-14 bawiłem się romami tylko na samsungach), Nwm co mam zrobic, Może mnie ktoś poprowadzić krok po kroku? Zalezy mi aby dzialal do szkoly, bo moja szkola jest taka "zbójnicza" ze kradna  telefony itp. wiec chce takiego starego aby nie kradli. bo boje się o moja xperie 10.

• 0

#2 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2099
  • 21160 postów
  • Telefon:Inny
  • Rom:stock PPWS29.131-27-1-11
  • Operator:Orange

Napisano 18 grudzień 2019 - 21:49

Hmm. Czy X8 w ogóle na przycisk Power reaguje? Jak nie to uwalony bootloader i tu nic nie poradzisz. Ale jednak je śli reaguje to zawsze można soft na nowo wgrać Flashtoolem.

• 0

#3 OFFLINE GryfTM

GryfTM

Coś tam skrobnął

• Autor tematu
  • Reputacja: 0
  • 14 postów
  • Telefon:Xperia 10 Dual
  • Rom:stock

Napisano 19 grudzień 2019 - 17:13

Hmm. Czy X8 w ogóle na przycisk Power reaguje? Jak nie to uwalony bootloader i tu nic nie poradzisz. Ale jednak je śli reaguje to zawsze można soft na nowo wgrać Flashtoolem.

tak odpala sie nawet recovery sie wlacza a jak wlaczam bez recovery to tylko ekran sie podswietla a nwm jak sie używa flashtoola bo takie zeczy robilem tylko na Samsungach odinem

• 0

#4 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 675
  • 5521 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Rom:47.2.A.2.33

Napisano 20 grudzień 2019 - 10:32

Nie ma tutaj dużej filozofii. Dasz radę. 

Download

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.