Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

XZ Premium i Xperia Companion - przerywa kopiowanie muzyki

xz premium kopiowanie plików

Najlepsza odpowiedź Arczi_Cross, 20 grudzień 2019 - 20:47

Kopiuj i wklej nie działa, przerywa kopiowanie.

Ale działa za to funkcja "Przesyłaj muzykę" w programie Xperia Companion.

Co prawda program nie kopiuje podfolderów, tylko wrzuca wszystko do jednego folderu, ale to nie jest problem, bo aplikacja Neutron, z której korzystam, pamięta tagi z plików muzycznych. Chodzi mi o kategorię Album. Neutron poprawnie rozpoznaje kategorię album. :-D 

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE Arczi_Cross

Arczi_Cross

Zapalony Xperianin

• Reputacja: 3
  • 123 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium
  • Android:Oreo (8.0.0)
  • Rom:stock
  • Operator:Play

Napisano 20 grudzień 2019 - 18:51

Witam po dłuuugiej przerwie.

Kilka dni temu przesłałem na kartę pamięci muzykę. Łącznie kilkadziesiąt GB. Trwało to 2 h ale przesłał metodą kopiuj wklej. Dzisiaj chcę przesłać kolejną porcję muzyki ale po chwili przerywa kopiowanie plików. Próbowałem reinstalować program od Sony Xperię Companion w wersji 2.8.3, zmieniałem kabel, zmieniałem wejście usb nie pomagało to. W końcu skorzystałem z wbudowanej funkcji w Xperia Companion Przesyłania muzyki.  Program przesłał tę muzykę do folderu Music na karcie pamięci, ale usuwając szczegóły plików takie jak nr utworu i nazwę albumu. To, że program wrzucił pliki bez folderów to z tym jestem w stanie sobie poradzić. Ale czy te szczegóły plików widziane w eksploratorze są ważne?           

• 0

#2 OFFLINE DominQ

DominQ

Uzależniony od forum

• Reputacja: 87
  • 726 postów
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:eXistenZ Pie v8.0.0
  • Kernel:4.4.148-+
  • Operator:T-Mobile

Napisano 20 grudzień 2019 - 19:35

Masz może blokade w telefonie?Mam na myśli kod lub wzór, jeżeli  tak to przy przesyłaniu plików ustaw wyłącz uśpienie ekranu lub ustaw na dłuższą ilość czasu i staraj się nie dopuścić do zablokowania telefonu 

• 0

#3 OFFLINE Arczi_Cross

Arczi_Cross

Zapalony Xperianin

• Autor tematu
  • Reputacja: 3
  • 123 postów
  • Android:Oreo (8.0.0)
  • Rom:stock
  • Operator:Play

Napisano 20 grudzień 2019 - 20:47   Najlepsza odpowiedź

Kopiuj i wklej nie działa, przerywa kopiowanie.

Ale działa za to funkcja "Przesyłaj muzykę" w programie Xperia Companion.

Co prawda program nie kopiuje podfolderów, tylko wrzuca wszystko do jednego folderu, ale to nie jest problem, bo aplikacja Neutron, z której korzystam, pamięta tagi z plików muzycznych. Chodzi mi o kategorię Album. Neutron poprawnie rozpoznaje kategorię album. :-D 

Użytkownik Arczi_Cross edytował ten post 21 grudzień 2019 - 14:45

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xz premium, kopiowanie plików

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.