Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie
Kupię

Kable OnePlus

1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1245
  • 10378 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:Android R Developer Preview 1
  • Kernel:Stock
  • Operator:Play

Napisano 22 grudzień 2019 - 19:09

Siemandero!

Gdzie można kupić:

1. Oryginalny kabel ten pomarańczowy (nylon czy jakoś tak) do OnePlusa 6T/7T Pro (wersja McLaren)? - nieważne skąd - ważne, że wysyłka do Polski

2. Gdzie kupić to co wyżej ale nie musi być oryginalny ale z Polski?

3. Oryginalny kabel do OnePlusa (wiadomo, że typ C) 1.5m wspierający dash albo warp charge? Nie mówimy o cenach bardzo podobnych do cen producenta.

4. Gdzie kupić to co wyżej ale z Polski za cenę niższą niż na stronie OnePlusa (warp charge)?

5. Ładowarkę oryginalną Warp Charge z Polski?

6. Ładowarkę taką czarno-pomarańczową z McLaren edition?

• 0

#2 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • Reputacja: 1245
  • 10378 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:Android R Developer Preview 1
  • Kernel:Stock
  • Operator:Play

Napisano 19 styczeń 2020 - 12:55

Na aliexpress natknąłem się na sklep Cable-Professional Store

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

Kupiłem pomarańczowe kable warp charge i działają z 7T Pro. Jest superszybkie ładowanie. Na 5T jest dash charge jako, że ten OnePlus nie wspiera jeszcze Warp. 10 kabli sobie kupiłem. Da się kupić taniej ale chciałem kupić też dwie ładowarki warp charge i działają.

- Kable pomarańczowe i czerwone warp charge
- Ładowarki warp charge i dash charge
- Przejściówki otg
- Przejściówki na micro usb
- Przejściówki na gniazdo słuchawkowe
- Ładowarki samochodowe dash charge (warp nie mieli jak kupowałem) działa dash

Minusem jest to, że mamy wejście US i potrzeba przejściówki na gniazdo EU do kontaktu. Są tam w aukcjach, nie polecam. Lekko się poruszy kablem i ładowarka niemal wypada. Ładuje nadal ale ja mam obawy, że zrobi zwarcie.
Teraz szukam ładowarki warp charge ale tej czarnej. Znalazłem już kilka ale nigdy nie EU. Stąd też wstrzymuje się z decyzją.

Jeżeli ktoś chce to takie ładowarki wspierają z tego co wiem Quick Charge 3.0 i 4.0 (2.0 też powinny).
Dodatkowo będę zamawiać listwe zasilającą 16A na wejścia US/UK/AU/EU z Aliexpress. Jak coś to pisać na pw, żeby się podłączyć do wysyłki. Nie naliczyli mi opłat za prawie 400zł w paczce.

Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kupię

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.