Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Jasność ekranu

jasność ekranu

Najlepsza odpowiedź Klavres, 18 styczeń 2020 - 10:11

Dzięki, tak myślałem. Niestety nightmode przyciemnia tylko część ekranu. Przyciski na dole pozostają jasne i biją po oczach. Muszę poszukać jakiegoś innego programu.

Znalazłem, Twilight działa na cały ekran. Przyciski też są przyciemniane. Jedynie ma problem z ekranem w pozycji poziomej. Wtedy przyciski są jasne domyślna jasnością a reszta ekranu jest przyciemniona.

Dzięki za pomoc. Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ONLINE Klavres

Klavres

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 4 postów
  • Telefon:Xperia M4 Aqua
  • Android:Marshmallow (6.0.1)
  • Rom:Stock
  • Kernel:Stock
  • Operator:Heyah

Napisano 17 styczeń 2020 - 23:23

Witam, od jakiegoś czasu mam m4. Wszystko nawet ładnie chodzi, ale ekran a mianowicie jego wbudowana minimalna jasność nie daje mi spokoju. Czy gdzieś w ustawieniach jakichś specjalistycznych mogę zmienić minimalną jasność na tak z dwa razy mniejszą? Czy niestety nie da się tego osiągnąć?
  • 0

#2 ONLINE DominQ

DominQ

Uzależniony od forum

• Reputacja: 82
  • 711 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:eXistenZ Pie v8.0.0
  • Kernel:4.4.148-+
  • Operator:T-Mobile

Napisano 18 styczeń 2020 - 01:54

bez modyfikacji systemu (roota) nie bardzo :P ale są zewnętrzne aplikacje które nakładają "filtr" dzięki czemu ekran jest ciemniejszy np. 

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

• 0

#3 ONLINE Klavres

Klavres

Nowicjusz

• Autor tematu
  • Reputacja: 0
  • 4 postów
  • Telefon:Xperia M4 Aqua
  • Android:Marshmallow (6.0.1)
  • Rom:Stock
  • Kernel:Stock
  • Operator:Heyah

Napisano 18 styczeń 2020 - 10:11   Najlepsza odpowiedź

Dzięki, tak myślałem. Niestety nightmode przyciemnia tylko część ekranu. Przyciski na dole pozostają jasne i biją po oczach. Muszę poszukać jakiegoś innego programu.

Znalazłem, Twilight działa na cały ekran. Przyciski też są przyciemniane. Jedynie ma problem z ekranem w pozycji poziomej. Wtedy przyciski są jasne domyślna jasnością a reszta ekranu jest przyciemniona.

Dzięki za pomoc.

Użytkownik Klavres edytował ten post 18 styczeń 2020 - 11:18

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jasność, ekranu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.