Jump to content

Orange - opinie na temat operatora

Recommended Posts

Xperianie, powiedzcie mi, jak tam teraz jest z zasięgiem w Orange i jakością oferowanych usług? Przyznam, że już kilka lat nie miałem styczności, a aż jestem ciekaw na tle innych operatorów.

Taki lużny temat :)

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

Jestem od dawna w Orange na kartę.
Zasięg: całkiem okej(w zasadzie cały czas LTE full kreski, woj. Łódzkie, małe miasteczko na uboczu także raczej szału z antenami nie ma).
Awaryjność: No zdarza się czasem, że się wysypie. Nie da się ukryć, że irytuje to. Czasem wysypie się i na pół dnia nawet(całkowity brak zasięgu), ale sporadycznie.
Na co dzień raczej bez problemów. 
Ceny pakietów(all in one/ internet) przystępne, zwłaszcza Orange Free 15GB gratis za doładowanie 30zł.
Opinia ogólna: Zadowolony.

nie wypowiem się jeszcze bo dopiero za kilka dni zawitam do orange flex gdzie

30 GB za 30 zł W tym minuty, SMS-y, MMS-y i Social Pass bez limitu
...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...

social media: Tiktok, Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter, Pinterest, Messenger, Whatsapp & Viber

video: HBO GO, Netflix, YouTube, Orange TV Go & vod.pl

music:

Tidal, Apple Music, Polskie Radio, Deezer, Amazon music & Spotify

...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...

Ja mam orange i miesięcznie wychodzi 30zł za:

Rozmowa - bez limitu
SMS - bez limitu
MMS - bez limitu
Internet PL - 85GB
w UE nie pamiętam ale też coś jest

Dodano: 25 styczeń 2020 - 21:25

lepszą ofertę mają obecni klienci tzw Ci którzy zarejestrowali numer przed wrześniem 2019r. wtedy bez MMS jest oferta i wychodzi 25zł / miesiąc.

Jak przenosisz numer to poproś znajomego o wysłanie zaproszenia wtedy masz 3 miesiące no limit i 100GB neta

To jest oferta "inwestycyjna" otóż jak zauważyłeś piszę wychodzi 30zł, a faktycznie musisz zapłacić 360 zł za rok z góry.

Ja zrobiłem błąd, otóż od razu kupiłem ten pakiet. Czytaj dalej.

Na początku stycznia przeniosłem numer z Virgin Mobile do Oragne (od wizyty w salonie trwało to 8h - dostałem nową kartę SIM) i od razu aktywowałem pakiet "Bez limitu 365 dni" w taryfie Orange Free:

Cena: 360 zł
Rozmowy: bez limitu
SMS: bez limitu
MMS: bez limitu
Pakiet GB: 1TB (1024 GB)
Pakiet GB w UE: 31,76 GB*

* W pakiecie GB w UE dodatkowo naliczymy dopłatę zgodnie z decyzją Prezesa UKE - 1,89 zł za 1 GB

Jak przenosisz numer warto kupić na miesiąc najtańszy pakiet za 30zł lub skorzystać z zaproszenia innego użytkownika Orange (dostajecie wtedy rozmowy / SMS bez limitu  i 100GB internetu na 3 miesiące). Po miesiącu można (wg mnie należy) włączyć usługę "skarbonka" i wtedy wykupić pakiet 365 (do skarbonki wpadnie 18zł - 

Hidden Content

). Zalecam również zalogować się na Moje Orange i przejrzeć te multum opcji w celu dostosowania do swoich potrzeb.

Osoby mające zarejestrowany numer w Orange przed wrześniem 2019r (nie jestem pewny daty) mają możliwość aktywowania pakietu bez limitu 365 za 300zł:

Cena: 300 zł
Rozmowy: bez limitu
SMS: bez limitu
MMS: 40gr / szt (nie jestem pewny)
Pakiet GB: 1TB (1024 GB)
Pakiet GB w UE: 31,76 GB*

* W pakiecie GB w UE dodatkowo naliczymy dopłatę zgodnie z decyzją Prezesa UKE - 1,89 zł za 1 GB

Edited by Gilbert