Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

[HOW] Install GSI images on my OnePlus 5T?

install images oneplus

Najlepsza odpowiedź Mojzesz, 02 luty 2020 - 19:41

Zmieniłem recoery na OrangeFox i działa.

Wipe data, cache, dalvik cache, system, data, internal storage

Format data and type "yes"

Install Lineage OS 16

Install no verity v4

Restart to recovery

Wipe system

Install GSI

Reboot

All works fine, but some unknown GSIs dont work. You must test. OOS 10 GSI works fine.

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1292
  • 10513 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:Android R beta 1
  • Kernel:Stock
  • Operator:Play

Napisano 24 styczeń 2020 - 16:47

Hello my friends.
PL: Jak zainstalować poprawnie GSI androida Q albo w ogóle jakiekolwiek GSI? Partycja A Only. Vendor który ma być? Próbuje ze stocka to mam czarny ekran i niebieską diodę powiadomień. Niezależnie, czy robię format data i wpisuje yes, czy nie. Startując z customa typu mokee albo pixel experience (Pie) mam albo bootloop albo stoi na bootloaderze. Jak wgram po wszystkim no verity package to jest bootanimacja i w którymś momencie wraca do twrp. Nie wiem jakie kroki mam podjąć.
Dajmy na to, że jestem na stocku 9.0.10 i co mam robić dalej? Jaka wersja permissiver i która wersja fix zygote? Coś jeszcze potrzebuje?

EN: How I can install GSI images android Q or any GSI images on my OnePlus 5T phone? Which vendor is correctly for OnePlus OxygenOS 10 GSI? Im started from stock, mokee rom, pixel experience (all android 9) and im stuck on fastboot or bootloop. Sometimes im flashing no verity v4 package and im stuck on bootanimation. Im dont know how steps install this image.
Ok, im started from OxygenOS 9.0.10 and what i must doing now? Which version permissiver and version fixzygote I need? Anything else? Sorry for my bad English ;D.

Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#2 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • Reputacja: 1292
  • 10513 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:Android R beta 1
  • Kernel:Stock
  • Operator:Play

Napisano 02 luty 2020 - 19:41   Najlepsza odpowiedź

Zmieniłem recoery na OrangeFox i działa.

Wipe data, cache, dalvik cache, system, data, internal storage

Format data and type "yes"

Install Lineage OS 16

Install no verity v4

Restart to recovery

Wipe system

Install GSI

Reboot

All works fine, but some unknown GSIs dont work. You must test. OOS 10 GSI works fine.

• 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: install, images, oneplus

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.