Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Dziwne liczenie kroków - Huawei Band 4

dziwne liczenie kroków huawei band

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE Skayova

Skayova

Bywalec

• Reputacja: 0
  • 31 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:10
  • Operator:Orange

Napisano 27 styczeń 2020 - 10:14

Witam, zaznaczę, że pierwszy raz mam takie coś i się na tym zupełnie nie znam.
Kupiłam sobie niedawno opaskę, bo chciałam wiedzieć ile robię kroków. Opaska nie zawsze jest połączona z telefonem. Problem jest taki, że opaska zawyża ilość kroków. Wczoraj sprawdziłam licząc kroki, zrobiłam 10 - pokazało 13, zrobiłam 20 - pokazało 26. Jakby im więcej robię kroków tym więcej "trójek" lub "szóstek" muszę dodać. Da się to jakoś naprawić? Bo póki co to jest średnio użyteczne i nie wiem na które patrzeć, żeby pomiar był jak najbardziej zbliżony. :(

Sprawdzałam wczoraj jeszcze z Mi Band 4 - tu jest wszystko ok, normalnie liczy, nie widzę takich dziwnych dużych zmian jak przy tej.

• 0

#2 ONLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 693
  • 5638 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 27 styczeń 2020 - 20:11

Opaska opasce nierówna. Producenci korzystają z różnych czujników i metod wyliczenia przebytych kroków.  Obawiam się, że nic tu nie poradzimy, ten band już tak ma. Chyba, że producent przewidział modyfikację długości kroku, albo to błąd oprogramowania. Wtedy można zacząć od resetu opaski i nic tylko czekać na aktualizację.

• 1

#3 OFFLINE Skayova

Skayova

Bywalec

• Autor tematu
  • Reputacja: 0
  • 31 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:10
  • Operator:Orange

Napisano 28 styczeń 2020 - 10:29

Ok, czyli póki co to muszę się przyzwyczaić. Dzięki za odpowiedź!

• 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dziwne, liczenie, kroków, huawei, band

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.