Jump to content

Android 10 w Xperii 10 Plus

Recommended Posts

Witam.

No właśnie ponawiam pytanie jak w temacie. Oczekuję na A10 od dłuższego czasu. Moja piątka otrzymała dzisiaj drugą aktualizację "dziesiątki" (55.1.A.3.112) a w 10plus po wejściu na suport.sonymobile.com/update - informacja, że moja 9.0 pie jest najbardziej aktualnym systemem dla sprzętu. A tyle było zapowiedzi.

Xperia 10 Plus jeszcze nie otrzymała aktualizacji do Androida 10 (dane na 17.03.2020). W przypadku Sony często jest tak, że średniaki czekają na taki update trochę dłużej. Nikt wiec z posiadaczy nie dostał nowej wersji. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, na pewno będzie niebawem.

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Xperia 10/10 Plus zaczęła otrzymywać Androida 10 :) 

Hidden Content

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

• 2 weeks later...

Ja mam xperie 10 od t-mobile i dzisiaj rano dostałem aktualizację do androida 10 :) Jakiś czas temu czytałem różne artykuły o problemach pojawiających się na smartfonach Sony po zaktualizowaniu do androida 10, co prawda innych takich jak np. XZ2 i XZ3, ale jednak mam obawy czy się na razie nie wstrzymać bo na razie telefon mi jest potrzebny i nie chciałbym ryzykować ewentualnymi problemami , a z androidem 9 nie mam żadnych problemów. Ktoś dostał aktualizację i ją wykonał na swojej xperii 10/10 Plus. Jakie wrażenia? :D 

Wprowadza ale przecież Januszem trzeba być i po co to komu. U każdego producenta coś zmienia ale niekoniecznie w wyglądzie. Przy dużej aktualizacji systemu warto zrobić ustawienia fabryczne.

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

Wprowadza ale przecież Januszem trzeba być i po co to komu. U każdego producenta coś zmienia ale niekoniecznie w wyglądzie. Przy dużej aktualizacji systemu warto zrobić ustawienia fabryczne.

To może wyprostuj moją osobę i postaraj wymienić co uległo zmianie w androidzie 10 z nakładką od sony

dostalem dzisiaj rano, bylem taki podjarany, pouzywalem 1 dzien KOSZMAR, jezeli ktos otrzyma NIE  wgrywajcie, ja kończe historię z sony, xperia 10 to najgorszy telefon jaki miałem, ŻEGNAM SONY
Nadal tęsknie za moją xperia z1 compact ;(

To może wyprostuj moją osobę i postaraj wymienić co uległo zmianie w androidzie 10 z nakładką od sony

Przeczytaj jeszcze raz "U każdego producenta coś zmienia ale niekoniecznie w wyglądzie."

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

Poprawki zabezpieczeń, zapewne gesty i obsługa. Dodano między innymi taki feature jak ciemny tryb (conajmniej w sklepie play jak nie w systemie, bo nie mam sony to nie wiem). Ciemny tryb sklepu google jest w Pie ale nie u każdego to fakt. Ciężko mi wymieniać ale fakt. Ja bym został jeszcze na Pie.

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .