Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Problem z baterią

Najlepsza odpowiedź Mojzesz, 24 marzec 2020 - 08:02

Po dwóch miesiącach to tylko tłumaczy aktualizacja, że trzeba byłoby ustawienia fabryczne zrobić albo wgrać soft od nowa, bo coś się poknociło. Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE kamila

kamila

Stały Bywalec

• Reputacja: 3
  • 41 postów
  • Telefon:Xperia XZ2
  • Android:10
  • Operator:Plus

Napisano 24 marzec 2020 - 07:53

Telefon zakupiony dwa miesiące temu. Nagle, w pewnym momencie bateria zaczęła trzymać bardzo krótko. Kładłam się spać bateria wynosiła 36%, wstałam i było już tylko 16%. Tak to mi się działo z Z2 po dwóch latach intensywnego korzystania z telefonu. Nie mam włączonych żadnych aplikacji, które tę baterię mogłyby tak intensywnie zżerać. Nie gram na telefonie, nie korzystam z niego jakoś bardzo.Czy komuś z Was też się to zdarzyło? Czy to może jakaś wada fabryczna baterii?

• 0

#2 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1253
  • 10413 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:Android R Developer Preview 2
  • Kernel:Stock
  • Operator:Play

Napisano 24 marzec 2020 - 08:02   Najlepsza odpowiedź

Po dwóch miesiącach to tylko tłumaczy aktualizacja, że trzeba byłoby ustawienia fabryczne zrobić albo wgrać soft od nowa, bo coś się poknociło.

Użytkownik Mojzesz edytował ten post 24 marzec 2020 - 08:03

• 1

#3 OFFLINE kamila

kamila

Stały Bywalec

• Autor tematu
  • 41 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 08:11

Po dwóch miesiącach to tylko tłumaczy aktualizacja, że trzeba byłoby ustawienia fabryczne zrobić albo wgrać soft od nowa, bo coś się poknociło.

No to softa od nowa nie wgram bo nie potrafię, spróbuję z ustawieniami fabrycznymi. Kartę pamięci wyjąć na ten czas?

• 0

#4 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1253
  • 10413 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:Android R Developer Preview 2
  • Kernel:Stock

Napisano 24 marzec 2020 - 09:42

Można wyjąć. Nie powinno jej sformatować ale jak możesz to wyciągnij. Ustawienia fabryczne usuwają wszystkie pliki z pamięci telefonu.
  • 0

#5 OFFLINE kamila

kamila

Stały Bywalec

• Autor tematu
  • 41 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 10:03

Tak, to wiem. Wszystko sobie wcześniej wrzuciłam na PC. A kartę SD wyjęłam, i dobrze, bo podczas resetu wyskoczył komunikat, że dane z karty zostaną utracone. No nic, teraz czekam do jutra, zobaczę jaki po nocy będzie stan naładowania.

• 0

#6 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 676
  • 5526 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock

Napisano 24 marzec 2020 - 19:58

Jeżeli problem nie ustąpi, naładuj na 100% i podrzuć nam zrzuty ekranu z wykorzystania baterii. 

• 0

#7 OFFLINE kamila

kamila

Stały Bywalec

• Autor tematu
  • 41 postów

Napisano 27 marzec 2020 - 07:53

No właśnie chyba pomogło, taka gapa ze mnie, że nie zwróciłam uwagi ile baterii było wieczorem, ale mam wrażenie, że nie zeszło tak dużo jak miało to miejsce wcześniej. Dziś to sprawdzę na pewno.

Dodano: 27 marzec 2020 - 07:53

Wieczorem 26%, rano 24%, czyli pomogło. Dzięki za pomoc.

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.