Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie
Kupię

Instrukcja obsługi/serwisowa Honda Civic IX Hatchback 5D 2012

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1293
  • 10514 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:Android R beta 1
  • Kernel:Stock
  • Operator:Play

Napisano 18 maj 2020 - 23:11

Siemanko.
Nie wiem, czy tu, czy inny dział, więc w razie czego proszę o przeniesienie.
Szukam możliwości kupna instrukcji obsługi zarówno w wersji fizycznej jak i w wersji pdf (bardziej wersji fizycznej) do Hondy Civic IX generacji z 2012r. Jest to Hatchback 5 drzwiowy z silnikiem 1.8. Tylko w polskiej wersji językowej mnie interesuje a nie wiem, czy te na allegro się będą nadawać, bo są 2011-14 albo 2011-15... Tyle, że akurat IX generacja (ta młodsza od UFO czyli VIII generacji) akurat wersja przedliftowa wychodziła w latach 2012-2015 przy czym były też tam wersje poliftowe ale to 2015-17. Do końca nie wiem, czy to się w ogóle nada do Civica IX.
Na aukcjach widzę, że silniki 1.3, 1.8 i 2.2 diesel. Jeżeli 1.3 to 1339 to okej, zgadza się, bo silnik 1.4 miał taką pojemność. 1.8 to 1799 pojemności a 2.2 diesel to 2199, przy czym był jeszcze diesel 1.6 1597 ale i tak chodzi mi o 1.8 silnik z rocznika 2012.

Ktoś się orientuje w tym temacie, czy taka instrukcja będzie w porządku? Oryginalna szwedzka ma 460 coś stron czy tam 480 coś a te polskie po 60zł na allegro (2011-14 albo 2011-15) mają po 355 co jest dziwne z jednej strony, bo te z instrukcją nawigacji mają właśnie jakoś odpowiednią ilość stron i teraz nie wiem jak to jest. Jeżeli te instrukcje są okej to jeszcze potrzebuje instrukcji elektronicznej w pdf. Ktoś coś?
  • 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kupię

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.