Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

nie wgrywajcie androida 10 na wasze xperie 10!

android q xperia 10 android 10

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE GryfTM

GryfTM

Coś tam skrobnął

• Reputacja: 0
  • 16 postów
  • Telefon:Xperia 10 Dual
  • Android:10
  • Rom:stock
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 22 maj 2020 - 23:05

Hej, chce was poinformowac,  NIE pobierajcie androida q, myślałem że sama xperia 10 jest wolna... MYLIŁEM SIĘ... Chodzi tak wolno, ze nawet aplikacje dają komunikat o braku RAMu, żegnam sony, już do was nie wróce, GDZIE SIE PODZIALY PRAWDZIWE XPERIE
I miss you xperia z1 compact :(

• 0

#2 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1258
  • 10455 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:Android R Developer Preview 4
  • Kernel:Stock
  • Operator:Play

Napisano 23 maj 2020 - 15:04

Kupujesz średniaka i robisz wielką aktualizację androida pewnie nie czyszcząc go do ustawień fabrycznych, bądź nie robiąc wszystkich wipe/format wgrywając przez komputer. Polecam taki tok myślenia. Jakoś działa innym a patrzyłem na telegramie.

• 0

#3 OFFLINE piotrzet

piotrzet

Zapalony Xperianin

• Reputacja: 29
  • 148 postów
  • Telefon:Xperia 1 Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Operator:T-Mobile

Napisano 29 maj 2020 - 08:46

Dokładnie. Przy wgrywaniu kolejnej wersji systemu trzeba zrobić te rzeczy, które wymienił kolega. Czy to flagowiec czy średniak nie ma znaczenia. Wtedy jest przynajmniej pewność, że telefon będzie działał jak należy. Marka również nie ma na to wpływu

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.