Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

nie wgrywajcie androida 10 na wasze xperie 10!

android q xperia 10 android 10

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE GryfTM

GryfTM

Coś tam skrobnął

• Reputacja: 0
  • 17 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:iOS 13
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 22 maj 2020 - 23:05

Hej, chce was poinformowac,  NIE pobierajcie androida q, myślałem że sama xperia 10 jest wolna... MYLIŁEM SIĘ... Chodzi tak wolno, ze nawet aplikacje dają komunikat o braku RAMu, żegnam sony, już do was nie wróce, GDZIE SIE PODZIALY PRAWDZIWE XPERIE
I miss you xperia z1 compact :(

• 0

#2 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1293
  • 10514 postów
  • Rom:Android R beta 1
  • Kernel:Stock

Napisano 23 maj 2020 - 15:04

Kupujesz średniaka i robisz wielką aktualizację androida pewnie nie czyszcząc go do ustawień fabrycznych, bądź nie robiąc wszystkich wipe/format wgrywając przez komputer. Polecam taki tok myślenia. Jakoś działa innym a patrzyłem na telegramie.

• 0

#3 ONLINE piotrzet

piotrzet

Mózg

• Reputacja: 33
  • 168 postów
  • Telefon:Xperia 1 II
  • Android:10
  • Operator:T-Mobile

Napisano 29 maj 2020 - 08:46

Dokładnie. Przy wgrywaniu kolejnej wersji systemu trzeba zrobić te rzeczy, które wymienił kolega. Czy to flagowiec czy średniak nie ma znaczenia. Wtedy jest przynajmniej pewność, że telefon będzie działał jak należy. Marka również nie ma na to wpływu

• 0

#4 OFFLINE Adramel

Adramel

Coś tam skrobnął

• Reputacja: 1
  • 13 postów
  • Telefon:Xperia 10
  • Operator:Nie wybrano

Napisano 02 czerwiec 2020 - 09:34

Moja "10" z 3GB ramu na androidzie 10 śmiga poprawnie. Fakt że używam jej w zasadzie jako nawigacje/traker do roweru, bez fejsboków czy innych morderców systemu.

• 1

#5 OFFLINE GryfTM

GryfTM

Coś tam skrobnął

• Autor tematu
  • 17 postów
  • Rom:iOS 13

Napisano 21 czerwiec 2020 - 13:52

Robilem reset, tak samo, postanowilem dac ta xperie mamie a sam kupic sobie iphone'a 100x lepiej mimo ze to juz troche stary telefon (ip se), a z ta xperia, mama uzywa whatsappa, messengera i ma brak zwieszek, ale jak ja mialerm ponad 100 aplikacji mulil za cholere

Dodano: 21 czerwiec 2020 - 13:52

xperia 10 ma preinstalowany fb ;)

• 0

#6 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• 10514 postów

Napisano 21 czerwiec 2020 - 18:13

Zobaczysz jak ten stary jajfon będzie mulić. Jak masz dużo apek i kupujesz średniaka to może mieć ciężko.
  • 0

#7 OFFLINE PiotrFar

PiotrFar

Nowicjusz

• Reputacja: 3
  • 6 postów
  • Telefon:Xperia 5 Dual
  • Android:10
  • Rom:55.1.A.3.149
  • Kernel:4.14.117-perf+
  • Operator:Orange

Napisano 22 czerwiec 2020 - 17:48

Moja 10plus po aktualizacji do "dziesiątki" (53.1.A.2.2) śmiga jak nowa. Kolega GryfTM zamulił sprzęt apkami, nie wymiótł śmieci, a więc ma czego chciał.

• 0

#8 OFFLINE Gość_Bart_*

Gość_Bart_*

Napisano 26 czerwiec 2020 - 14:33

a gdzie pisali ze mam (wymiatać smieci) -(zamulił apkami) koledzy jako zwykly użytkownik telefonu mam wiedzieć takie rzeczy? siedzę w domu dostaje info na ekranie -nowa wersja oprogramowania chcesz pobrać?-pobieram i rozczarowanie już nic nie działa jak kiedyś ,ide kupić nowy -stać mnie .I wracam do srajfona ,tam nie musiałem robić nic po aktualizacji a wszystko działało

• 0

#9 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• 10514 postów

Napisano 26 czerwiec 2020 - 17:07

Ale na każdym sprzęcie wypadałoby w miarę możliwości przywrócić do ustawień fabrycznych, czyli od nowa. Wtedy masz pewność, że będzie działać poprawnie. Na srajfonie nie było takich problemów, bo były gorsze ale okej. Nie było takich problemów, bo tam nie było nic :D.
  • 0

#10 ONLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 690
  • 5601 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33

Napisano 27 czerwiec 2020 - 11:40

Panowie, dyskusja co lepsze (iPhone czy Android) ma już kilka lat. Każda ze stron ma trochę racji. Prawdą jest, że iPhone'y wymagają w użytkowaniu mniejszej uwagi, po prostu działają. Android da więcej, ale też wymaga więcej. 

Z tym muleniem się Applowych urządzeń bym nie przesadzał, SE to jeszcze nie taki staruszek (korzystam z różnych systemów). Niemniej jednak akurat wspomniany model już nie będzie wspierany, więc aktualizację niebawem się skończą i na niego. Najważniejsze, by autor był zadowolony ze swojego wyboru :) 

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.