Jump to content

Xperia 1 II - Wrażenia, opinie

Recommended Posts

6 godzin temu, gilbert3 napisał:

Zwiedziłem miasto w poszukiwaniu zaginionej arki, czyli Xperia 1 II i lipa. Mają na stanie, ale w pudełku - do pomacania nie mają. Wziąłem do ręki za to model 10 II, nie wiem na ile różni się od 1 II, się niestety wielkość, a raczej proporcje mi nie odpowiadają. Także niestety, powrotu do marki Xperia nie będzie.

No tutaj niestety nie dogodzi się każdemu. Sony poszło w takie ekrany i już raczej z tego nie wyjdzie. Tak jak z notchem - jeden będzie zachwycony, drugi będzie pukał się w czoło.

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

W dniu 12.02.2021 o 11:40, piotrzet napisał:

Nie używam AOD. Jedynie w etui widzę czasem jak się podświetli z powodu SMS np czy powiadomienia to godzina również się nie aktualizuje. Androida 11 wgrywałem na czysto, więc jest to po prostu jakiś błąd oprogramowania. 

Już znalazłem rozwiązanie na to aby zegar się aktualizował w AOD - trzeba wybrać inteligentne sterowanie AOD. Wtedy zegar jest aktualizowany na bieżąco.

18 minut temu, piotrzet napisał:

A gdzie to inteligentne sterowanie można znaleźć?

Chodziło mi o Inteligentną aktywację - w opcjach "Kiedy wyświetlać ekran dostosowany do otoczenia". Jak miałem "wyświetlaj po podniesieniu urządzenia" to wtedy godzina się nie aktualizowała.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .