Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Apka do zarządzania dźwiękiem (głośnością) innych apek

apka zarządzania dźwiękiem głośnością innych apek

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1293
  • 10514 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:Android R beta 1
  • Kernel:Stock
  • Operator:Play

Napisano 31 maj 2020 - 16:36

Siemanko.

Szukam apki co działa na Androidzie 10 albo chociaż na androidzie 11 tj R, która ma możliwość zarządzania głośnością apek ale o co chodzi? Mam włączony odtwarzacz muzyki tj Sony Muzyka albo inny, do tego dajmy na to Telegram X i gierkę np GTA SA i kręcę gameplay albo po prostu gram 4fun i do tego dołączam np TeamSpeak i gadam z ziomkami. Potrzebuję ustawić wtedy Muzykę na dajmy na to 40% głośności ogólnej obecnie ustawionej, TeamSpeak na dajmy na to 100%, grę dajmy na to mogę ustawić w ustawieniach gry i do tego powiadomienia dajmy na to z telegrama na 40% głośności ogólnej. Jest w ogóle taka apka? Bezpłatna a może być i płatna - mi to obojętne.

• 0

#2 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 690
  • 5601 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock

Napisano 31 maj 2020 - 21:46

Hmm. Pomysł na apkę dobry, aż dziwne, że jeszcze na tą nie trafiłem. Ale zauważyłem, że niektórzy programiści twierdzą, że jest to nie do zrobienia ze wzgleu na ograniczenia Androida.Np. tu jest taka aplikacja z tak notką:

Google Play

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

.

Kontrolować głośność indywidualnie dla apek podobno można, ale już jeżeli mają działać w tle, to nie :( Ile w tym prawdy nie wiem. Temat dobry na Reddita. 

• 0

#3 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • Reputacja: 1293
  • 10514 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:Android R beta 1
  • Kernel:Stock

Napisano 01 czerwiec 2020 - 21:30

Też się na to natknąłem ale nie miałem kiedy tego sprawdzić jeszcze, bo podobno tak średnio.
  • 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: apka, zarządzania, dźwiękiem, głośnością, innych, apek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.