Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Root magisk jak wgrać

root magisk wgrać

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE Guciekk

Guciekk

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 2 postów
  • Telefon:Nie wybrano
  • Android:Nie podano
  • Operator:Nie wybrano

Napisano 11 czerwiec 2020 - 12:36

Witam jest jakiś sposób by wgrać magisk aktualnie wygrałem flashtoolem Androida 6 mogę wrócić na 5 jeśli to ułatwi, co do bootloadera to mam Bootloader unlock allowed: No. I tu zaczął się pierwszy problem
  • 0

#2 ONLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 698
  • 5703 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 11 czerwiec 2020 - 12:58

Bootloader unlock allowed: No

To oznacza, że nie odblokujesz bezpłatnie bootloadera. Niestety czasem się zdarza. Telefon z Orange? 

W przypadku nowych modeli dostęp do plików systemowych można uzyskać po odblokowaniu bootloadera. Ale z Xperia Z3 jest inaczej. Na Androidzie 5 znaleziono podatność "na włam", którą można spróbować wykorzystać bez odblokowania bootloadera. Sprawdź to:

Download

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

Musisz wrócić do 23.1.A.0.690 & 23.1.1.E.0.1 (poradnik co potem masz w drugim poście, jeśli wrócisz jeszcze bardziej możesz skorzystać z pierwszego postu poradnika).

• 0

#3 OFFLINE Guciekk

Guciekk

Nowicjusz

• Autor tematu
  • Reputacja: 0
  • 2 postów
  • Telefon:Nie wybrano
  • Android:Nie podano
  • Operator:Nie wybrano

Napisano 11 czerwiec 2020 - 13:15

Dzięki, a myślałem że to będzie łatwe :D spróbuję podziałać wieczorem, a z tym "bzpłatne odblokowanie bootloadera" o co chodzi bo nie znalazłem na forum, jak to zrobić płatnie, jakiś kod dostaje czy coś? Na stronie Sony po podaniu modelu telefonu i wypisaniu IMEI pojawia się kod do odblokowania bootloadera ale nie wiem czy ryzykować kolejne kroki do odblokowania wg poradnika który gdzieś tu na forum znalazłem
  • 0

#4 ONLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 698
  • 5703 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 11 czerwiec 2020 - 13:37

Kod się pojawia zawsze, tyle, że nie będzie możliwości użycia go tą oficjalną metodą :) Dla takich przypadków jak Twój, wykorzystuje się specjalny sprzęt serwisowy. Kiedyś wspierał nas w tym temacie odpłatnie użytkownik koperta4514. Więcej tutaj.

https://www.xperiasi...astboot-brick/ 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.