Jump to content

zminimalizowanie dolnej belki z przyciskami wstecz, home itp

Recommended Posts

Producent zaskoczył bezmyślnym rozwiązaniem w postaci podstawowych przycisków wyświetlanych i zarazem zabierających powierzchnię wyświetlacza. Zastanawia mnie co było powodem...

Na tą chwilę w opcjach programistycznych zmieniłem minimalną szerokość ekranu i pasek wyraźnie zmniejszył swoją wysokość. Ale nadal kole w oko i przeszkadza.

Może jest opcja żeby się automatycznie chował, jak windows ?

W stock andku 9 nie znalazłem. Fajny Nova Launcher z mnóstwem ustawień też nie znalazłem :(

Lada moment się przesiądę na ten tel na testy to zobaczę... może jakoś zaakceptuję tą niedogodność.

No z tym nie zrobi się nic, jeśli oprogramowanie tego nie zawiera. Nie jesteśmy na to skazani, jeśli nam to nie odpowiada. Tyle, że aby to zmienić trzeba modyfikować :) 

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

Mojżesz odnośnie edxposed i gravitybox...

Jedno z nich czy instalować razem ? Możesz podlinkować lub rozszerzyć opis - wyników różnych sporo.

Niestety LoS 17 oferuje maks gęstość siatki jedynie 6x6 :(

A może coś super lekkiego co pozwoli zmienić tylko gęstość siatki ?

Edited by wacekma

Ściągasz do magiska moduł Riru Core, instalujesz. Ściągasz moduł Edxposed SandHook albo Yafha (zobacz, który u Ciebie zadziała) i instalujesz tak samo w magisk managerze. Restart urządzenia, instalujesz apke edxposed installer i to tyle. Potem możesz wgrywać moduły te co są dla normalnego xposed. Tylko taka uwaga, że wtedy nie działa Google Pay itp. Żeby działało z powrotem to wyłączasz w magisk manager oba moduły z początku mojego wpisu i restartujesz urządzenie.

Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

• 4 weeks later...

Trochę zawiłe... uruchomiłem gesty wbudowane w LineageOS 17.1 i jest niemal bajka :)

Pasek zniknął na dobre.

Edited by wacekma

Bida LineageOS zdecydowało się na wycięcie opcji pozwalającej wyłączyć jedną z kart sim w LoS 17.1

Jako, że jest mi ta funkcja potrzebna (ograniczenie zużycia baterii), a w tej chwili nie ma dedykowanej aplikacji chyba wrócę do LoS 16. Tym bardziej, że wtedy była jeszcze dostępna siatka o gęstości większej niż emeryckie 6x6 :)

Tym samym nie trzeba by było doinstalowywać kolejnej apki Lawnchair 2.

Czy możecie polecić prostą lekką aplikację, która oferuje w android 9 gesty tak jak te wbudowane w android 10 łącznie z chowaniem paska z przyciskami ?

Edited by wacekma
  • 1 month later...

Temat do zamknięcia jeśli jest taka opcja. Android 10 wbudowanymi gestami świetnie radzi sobie zamiast dolnej belki. Do tego stopnia, że w każdym smartfonie będę już uruchamiał te gesty ! Polecam !

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .