Jump to content

Recommended Posts

Szukam gadżetów, które pozwolą mi wycisnąć z telefonu więcej. Używam smartfona dość często więc na bank potrzebuję jakiegoś pojemnego power banku, szkła ochronnego i moze słuchawek bluetooth. Ale sfera akcesoriów jest znacznie szersza, Problem w tym że nie wiem co dodatkowego wybrać. Nie chcę z telefonu robić nie wiadomo jakiej bazy dla upgradów, ale zawsze można coś dodać żeby ułatwić sobie życie. Będę wdzięczny za rekomendacje

Powerbanki zwykle nie mają więcej niż 26800mAh a często poniżej 20000. Nie patrz na te co mają niby 50000mAh pojemności. Są gotowe obudowy powerbanków na 2 albo 3 usb i nawet z Quick Charge 3.0 do max 8 ogniw 18650. Ogniwa mają raczej max pojemność 3600mAh, więc pomnożyć możesz razy 8 i będzie git. Te z demontażu laptopów wystarczą.

Warto kupić etui jakieś niby pancerne albo już etui z powerbankiem, wtedy telefon pożyje na baterii dłużej.

Co do innych akcesoriów to też bym nie przesadzał, bo sam kupiłem ich dużo a nie używam. Co do słuchawek TWS to polecam Creative Outlier Gold, które teraz podobno są w promocji i możesz kupić je za 300zł, czyli o 100zł taniej niż jak ja kupowałem niedługo po premierze. Grają naprawdę przyzwoicie, długi czas na baterii (bez problemu ponad 10 godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu) i grafen przede wszystkim.

Co do akcesoriów gamingowych to po prostu Aliexpress...

Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .