Jump to content

Flashtool - brak XA1 na liście urządzeń

Recommended Posts

Podczas odblokowywania bootloadera wyświetla się lista, na której nie ma XA1. Na GitHubie ten model się znajduje. Czy da się go jakoś dodać do tej listy?

W jakim sensie dodać i w jakim celu? Flashtoolem z poziomu programu nie próbuj ruszać bootloadera. Odblokuj fastbootem np uruchamiając wiersz poleceń w folderze x10_lib czy jakoś tak w miejscu gdzie zainstalowałeś Flashtoola. Odblokuj komendami. Poradnik jak odblokować bootloader przypięty w każdym dziale.

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

Problem w tym, że komputer nie widzi telefonu w fastboocie. Sterownik jest oczywiście zainstalowany.

W jakim sensie dodać i w jakim celu? Flashtoolem z poziomu programu nie próbuj ruszać bootloadera. Odblokuj fastbootem np uruchamiając wiersz poleceń w folderze x10_lib czy jakoś tak w miejscu gdzie zainstalowałeś Flashtoola. Odblokuj komendami. Poradnik jak odblokować bootloader przypięty w każdym dziale.

Jeżeli komputer nie wykrywa telefonu w fastboocie, to problem jest ze sterownikami (o ile kabel i złącze ok).

Pokaż co masz w menadżerze urządzeń po podpięciu telefonu w fastboot. Zapala się jakaś dioda?

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

Próbowałem na dwóch kablach (jeden USB-C na USB-A, a drugi USB-C na USB-C) i cały czas dzieje się to samo, jak słychać na filmie, system cały czas wydaje dźwięk podłączania, a menedżer urządzeń się refreshuje. Na zdjęciu widać, że dioda się świeci.

Hidden Content

Hidden Content

Jeżeli komputer nie wykrywa telefonu w fastboocie, to problem jest ze sterownikami (o ile kabel i złącze ok).

Pokaż co masz w menadżerze urządzeń po podpięciu telefonu w fastboot. Zapala się jakaś dioda?

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .