Jump to content

Recommended Posts

Cześć. Jak działa tryb standby? Jeżeli korzystam z transmisji danych na karcie 1 i w tym czasie zadzwoni ktoś na drugą kartę to się do mnie nie dodzwoni? Tak rozumiem to co piszą w internetach ale to trochę dziwne. Połączenia chyba powinny mieć pierwszeństwo?

Tak.

Bardzo błędnie.

Jeżeli na jednej karcie sim korzystasz z internetu a na drugą ktoś zadzwoni to odcina Ci neta z tej pierwszej. Jeżeli natomiast masz neta na sim1 i ktoś zadzwoni na sim1, to net dalej działa. Jeżeli sim1 to internet a sim2 zadzwoni, to aktywność tej pierwszej zostanie wyłączona i odwrotnie w przypadku odwrócenia ról.

Obie karty sim korzystają z tej samej anteny GSM, stąd tak a nie inaczej.

Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

A w sytuacji gdy z SIM1 nie korzystam z Internetu a na SIM2 nie ma żadnego połączenia to wtedy zasięg ma jedna karta czy obie?
Jeżeli włączę transmisję danych na SIM1 to jest zasięg na SIM2?

Edited by Reporteer

Tak.

To wtedy zasięg mają obie karty ale w momencie jakiegoś połączenia ta druga jakby jest nieaktywna ale zasięg jest na obu e obu przypadkach. Z tym, że prowadząc połączenie na jednej, nie można korzystać z internetu na drugiej.

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .