Jump to content

Połączone regulacje głośności

Recommended Posts

Ponieważ tel ma nie wygodne połączone regulacje głośności to może jest apka z dostępem do wszystkich ustawień głośności osobno? (może być dla roota) Ja znalazłem tylko wzmacniacze i eqalizery.

Hej. Żebyśmy dobrze zrozumieli - chcesz osobno sterować dźwiękiem od połaczeń/multimediów/budzika czy chodzi o indywidualną głośność per aplikacja? 

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

Hej. Żebyśmy dobrze zrozumieli - chcesz osobno sterować dźwiękiem od połaczeń/multimediów/budzika czy chodzi o indywidualną głośność per aplikacja? 

W starym telefonie miałem osobno regulację dla dzwonka i osobno dla smsa np. Chyba kiedyś dawno wpadła mi w rękę taka apka ale wymagała roota, którego nie miałem.

Edited by yurec1st

Wcześniej miałeś Samsunga lub LG? 

Ten brak separacji został niejako narzucony przez Google. Jest taka aplikacja o nazwie Volume Butler, która to ogarnia, ale z niewiadomych mi przyczyn wyleciała z Google Play. Można ją jeszcze pobrać i zainstalować na własną odpowiedzialność np. stąd: 

Hidden Content

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

W starym telefonie miałem osobno regulację dla dzwonka i osobno dla smsa np. Chyba kiedyś dawno wpadła mi w rękę taka apka ale wymagała roota, którego nie miałem.

Apka ma niestety na jednym suwaku ring&notification. Znalazłem Volume Control.apk ma 6 suwaków ale nieszczęsna nie zapamiętuje ustawień

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .