Jump to content

brak danych mobilnych i internetu w LineageOS 17.1

Recommended Posts

Pisałem na XDA oraz Reddit... reinstalowalem system do wersji z czwartku 23 lipca. Niestety nadal internet nie działa. Nie mam już sił  szukać co może być powodem. Karta sim po przełożęniu do innego urządzenia z LineageOS 16 działa bez problemu i od razu, na domyślnych ustawieniach.

Może coś głębiej w telefonie jest wyłączone ? Ustawienia serwisowe ? Zauważyłem, że we wcześniejszych wersjach LineageOS można było dowolnie wybierać rodzaj połączenia. Aktualnie w LineagoeOS jest tylko: 2G, 3G lub LTE.

Punkty APN ustawione prawidłowo, identycznie zresztą jak w urządzeniu, które działa bez problemu.

Pomocy :)

UPDATE:

zamiana kart sim w gniazdach (tackach) rozwiązała problem, ale nie działa transmisja w gnieździe nr 1 (tym głębiej położonym)

Np Acer v370 tak miał.. internet był dostępny tylko w jednym gnieździe jak dobrze pamiętam.

Edited by wacekma

w zeszły czwartek nie pokazało się kolejne wydanie LoS 17.1

Hidden Content

to może naprawia.

Nie zgłaszam bug-ów bo nie dotarłem do przejrzystej i dobrej instrukcji, która tłumaczy jak załączyć plik *.txt do zgłoszenia. Chodzi o tzw logcat.

Piszę od razu w dedykowanym wątku:

Hidden Content

Deweloper nie odzywa się, ale część poprawek już wprowadził. Dziwne, że aż tyle czasu trzeba było, żeby zaobserować podstawowe błędy. Tak jakby nikt wcześniej niczego nie zgłaszał.

• 5 months later...

Wiesz, XA2 to nie jest jakiś mega popularny model ( w ogóle Xperie nie są niestety), to i deweloperzy pewnie tworzy ten projekt dla siebie i w wolnym czasie. Być może nawet się na nim uczą. Z tymi custom Romami niestety tak jest, ze czasem coś nie działa :(

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .