Jump to content

Gdzie są pliki mapy offline ?

Recommended Posts

Zainstalowałem aplikację mapy.cz i pobrałem mapki offline. W folderze aplikacji nie widać żadnych plików... Czy root ewentualnie wyświetli zawartość folderu ?

Próbowałem na innym telefonie Redmi 4x z Mokee Rom, ale to samo. Root-a wolałbym nie robić.  Zpoziomu TWRP Recovery też nie widać zawartości. W windows jest jeden przycisk pokaż ukryte pliki :)

Edited by wacekma

Tryb jak masz twrp:

1. Ściągasz magisk

Hidden Content

Hidden Content

2. Wgrywasz go przez TWRP

3. Restartujesz fona

Tryb jak nie masz albo nie jest ono funkcjonalne do końca:

1. Wyciągasz boot.img z romu (nie ma, że poradnik - nie masz boot.img to nie będziesz mieć magisk, możesz poszukać na internecie, czy ktoś wrzucił albo przez twrp zrobić backup partycji boot i wtedy z tych plików zmieniasz nazwę największego na boot.img z tego boot.tar.cośtam)

2. Instalujesz magisk manager

Hidden Content

Hidden Content

3. W magisk manager wybierasz instaluj i klikasz "patchowanie obrazu" czy jakoś tak. Wybierasz ten plik boot.img

4. Akceptujesz (możesz zaznaczyć decryption i dm-verity - ja zaznaczam)

5. Po patchowaniu kopiujesz z folderu Download plik magisk_patched.img na komputer (jeśli masz twrp to patrz punkt 5a)

5a. Mając TWRP instalujesz ten plik z punktu 5 jako boot

6. Instalujesz (w przypadku pominięcia 5a.) plik magisk_patched.img w trybie fastboot komendą fastboot flash boot "ten plik"

7. Restartujesz telefon.

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

pobrałem takowe narzędzie, ale coś słabo sobie radzi z wyszukiwaniem.. mieli mieli i mieli.

Nie zwraca folderów, które istnieją i są natychmiast wyszukiwane poza gałęzią root w wewnętrznej pamięci współdzielonej oraz, które można odszukać ręcznie w gałęzi root.

Edited by wacekma

Nie wyszukujesz przez wyszukiwarkę a po prostu folder /data/data/nazwapakietu/i tutaj gdzieś

Jak chcesz szukać w root to normalne, że całą pamięć będzie szukać.

Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

Edited by Mojzesz

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

• 4 weeks later...

Aha dzięki spoko. Sprawdziłem i znalazłem, ale pliki są w różnych folderach. Masakra. Pozostaje ino pobierać, za każdym razem :( Tak czy siak co jakiś czas są aktualizacje, zatem i tak trzeba je pobierać w całości.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .