Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

[Windows 10] Kopia zapasowa Chrome'a

windows kopia zapasowa chromea

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1308
  • 10572 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:Android R beta 1
  • Kernel:Stock
  • Operator:Play

Napisano 14 wrzesień 2020 - 22:46

Cześć.

Szukam programu, który zrobi mi na Windows 10x64 oczywiście, kopię zapasową całego programu Chrome. Może być do wielu programów i może być to płatne narzędzie ale wolałbym darmowe.

Chcę tacie na starym łajnie kruger szajs zainstalować innego win10 takiego kastrata jak najmocniej ale który działa a nie to co mają na winclub. Dam radę to ogarnąć i sterowniki wszyściutkie mam.

Chciałbym skopiować całego Chrome'a wraz z danymi uzupełniania itd. Niech nie marudzi, że musi się logować na konto Google i wszędzie od nowa. Wiem, że nie wszędzie używał opcji zapisania hasła np jak kupował soczewki i tu może pojawić się problem. O ile dałbym sobie radę z jego hasłami (czasami trzeba naprawdę godzin, żeby złapało jego hasło czy nawet dni)...

Stąd chciałbym zrobić kopię całej przeglądarki i jej ustawień itd. Sam google Chrome tego nie oferuje przy formacie dysku tak, żeby zgrać gdzieś jego kopię. nie interesuje mnie też systemowa kopia zapasowa i jej przywracanie, bo kastrat raczej tej opcji mieć nie będzie.

• 0

#2 OFFLINE robwas12

robwas12

Stały Bywalec

• Reputacja: 6
  • 43 postów
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:LG G7 ThinQ

Napisano 15 wrzesień 2020 - 10:31

Nie możesz po prostu użyć opcji synchronizacji wbudowanej w Chrome? Po zalogowaniu przeglądarki na to samo konto Google w kilka chwil po instalacji na nowym/innym komputerze w zasadzie od strzału masz wszystkie zakładki, hasła, historię, dodatki itd.

• 0

#3 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 10572 postów

Napisano 15 wrzesień 2020 - 12:50

Nie mogę, bo to nie jest to samo i się nie synchronizuje. Trzeba od nowa się logować itd.
  • 0

#4 OFFLINE robwas12

robwas12

Stały Bywalec

• Reputacja: 6
  • 43 postów
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:LG G7 ThinQ

Napisano 15 wrzesień 2020 - 18:03

Aha, to o to chodzi, nie załapałem od razu, co chcesz uzyskać. A skopiowanie i przeniesienie na nowy komputer folderu Chrome'a z katalogu ustawień danego użytkownika? Wszystkie pliki zapamiętane przez przeglądarkę właśnie tam siedzą. Próbowałeś tak?

• 0

#5 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 10572 postów

Napisano 15 wrzesień 2020 - 18:46

Próbowałem tak u siebie z Operą niestety bez skutku. Opera nie chciała w ogóle się odpalić.
  • 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: windows, kopia, zapasowa, chromea

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.