Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Xperia m2 d2303-Po wgraniu cyanogenmoda nie działa aparat i latarka.

#cyanogenmod

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE laser890

laser890

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 2 postów

Napisano 27 październik 2020 - 18:16

Witam. Mam problem ze swoją xperią m2. Mój główny telefon uległ uszkodzeniu i przez najbliższe 2 tygodnie jestem zmuszony korzystać ze starej xperii. Używałem go cały jeden dzień na stockowym androidzie 5.1 i jednym słowem nie dało się tego robić. Po kolei odblokowałem bootloader, wgrałem aktualizację kernela i twrp w wersji 3.1. Po wszystkim testowałem cm13, lineage os 14 i 15. Na żadnym nie działa aparat, a jest mi potrzebny. Do samego działania telefonu nie mogę się przyczepić, bo szału nie ma, ale różnica jest nieporównywalna do tego co było. W czym może leżeć problem?

• 0

#2 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1314
  • 10614 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:AOSP
  • Kernel:Stock
  • Operator:Play

Napisano 27 październik 2020 - 19:04

Pamiętam, że początkowo to rzeczywiscie nie działała kamera i to było w tematach ale na xda są nowe buildy, więc można sprawdzić.

W czym może być problem? W buildach.

• 1

#3 OFFLINE laser890

laser890

Nowicjusz

• Autor tematu
  • Reputacja: 0
  • 2 postów

Napisano 28 październik 2020 - 15:40

Wgram od nowa stock 4.3 oraz 5.1 w wersji 18.6.A.0.182. Wgrałem na początku 18.6.A.0.175 i to może dlatego. Nawet nie sprawdziłem czy kamera na stockowym sofcie działa. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.