Jump to content

wgranie do SO-02H rom-a z e5823

Recommended Posts

witam, posiadałem długo telefon e5823 i byłem bardzo zadowolony, kiedy sie rozsypał postanowiłem zamówić nowy z chin, przyszedł mi niedawno ale wersja z5 compact SO-02H czyli na rynek japoński, niestety telefon ma zawiechy i co najgorsze pełno aplikacji japońskich nie dających się odinstalować,

próbowałem wgrać coś innego niż jest ale wszędzie jest tylko jedna wersja rom do SO-02H z tym zasranych chińskim, wyczytałem ze można podobno do SO-02h roma z e5823 ale wyskakują błędy w flashtoolu, macie jakieś pomysły?

We flashtoolu można ale nie wgrywasz na pewno póki co kernel i partition - to musisz zaznaczyć i w razie czego pewnie musisz zaznaczyć baseband. Co do kernel to nie jestem pewny i baseband, bo może pójdzie ale partition to raczej nie da rady.

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

Nie ma to znaczenia. Generalnie uważaj z wgrywaniem oprogramowania e5823 na so-02h. Trochę się pozmieniało, ale jak wgrasz za dużo, to telefon będzie na śmietnik (tak ucegliłem kiedyś japońską Xperię SP). 

Ja już bym poszedł w kierunku wgrywania so-02h i sprawdziłbym czy w ogóle to coś pomogło na te zwiechy. Być może męczysz się, a nie jest to tego warte. 

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

Ogolnie problem z zawiecja rozwiązany, miałem stary telefon e5823 gdzie padł moduł ładowania, wiec kupiłem nowy So-02h i postanowiłem przerzucic sama płute główna So-02h do starego e5823 i okazało sie ze wszystko działa bez zarzutu, zamieniłem zspowrotem znowu zawiechy, i ostatecznie wszystko nowe a sam wyswietlacz stary czyli e5823 chodzi super ale jest pewne ALE

mianowicie drażnionce japonskie aplikacje i to w dodatku w jezyku japonskim, nie wszystkie tłumaczenia sa po polsku no i nie aktualizuje sie android do wersji 7.1.1 tylko zostaje przy 7.0,

W wersji poniżej słabo działa czujnik zbliżeniowy a dobrze 4G w wersji 7.0 jest odwrotnie super czujnik a 4G i transfer danych nie działa dobrze praktycznie zostaje przy unts czy hsdpa i chodzi średnio na lte wcale,

No niestety ten japoński wariant nie ma za bardzo wsparcia magików z XDA ;/ Więc nie zrootujesz go nawet, a to by pomogło na japońskie aplikacje. 

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .