Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Uwalanie procesów systemowych.

uwalnie procesów systemowych

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE baksbaks87

baksbaks87

Nowicjusz

• Reputacja: 1
  • 2 postów
  • Telefon:Xperia XA1
  • Android:Nie podano
  • Rom:Stock
  • Kernel:Stock
  • Operator:Orange

Napisano 04 listopad 2020 - 05:16

Nie wiem co się dzieje, ale od jakichś 2 tygodni, podczas próby wysyłania wiadomości do orange (mam na myśli starter na kartę), mianowicie podczas próby wykupienia pakietu internetu, rozmów, sms, uslug na kredyt, czy jak choćby teraz, podczas próby wysłania z telefonu xperia xa1, Android 8.0, sms O treści tak, pod numer 80290, wywala komunikat że proces android.phone niespodziewanie zakończył się, i tek w kółko za każdym razem, i teraz nie wiem, czy to orange tak uwala androida, czy moja xperia xa1 szwankuje i nie ma siły przebicia w starciu z numerami sieciowymi z Orange.?? Dlatego piszę ty i na forum nasz.orange.pl.
Z góry dziękuję za wszelką formę pomocy. Z wyrazami szacunku:
Wójtowicz Paweł.

Sent from my G3121 using Tapatalk
  • 0

#2 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1314
  • 10614 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:AOSP
  • Kernel:Stock
  • Operator:Play

Napisano 04 listopad 2020 - 10:03

Tutaj problem może się pojawić po stronie oprogramowania a nie od strony operatora. Jest to jakieś wyjście przywrócić telefon do ustawień fabrycznych.
  • 0

#3 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 694
  • 5663 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 10 listopad 2020 - 19:03

Panie Pawle,

Na początek proszę spróbować tego: 

• 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: uwalnie, procesów, systemowych

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.