Jump to content

Sudden Death Xperia Z5 Premium

Recommended Posts

Witam. Przychodzę do Was problem ze swoją Xperia Z5 Premium (E6853), korzystałem z telefonu przed spaniem, przeglądanie facebooka, instgrama itp.

Telefon się zawiesił po czym zrestartował do loga Sony poprzedzając mignięciem diody powiadomień 3 razy na kolor czerwony. Zostawiłem telefon pod ładowarką na cała noc myśląc że się po prostu bateria rozładowała ale nie dało to żadnego skutku. Pytanie jest jeszcze to czy bateria w mojej zetce nie padła już do końca bo miałem z nią problem że nie trzymała tyle ile powinna a aplikacja mierząca stan baterii pokazywała na 2340mAh z deklarowanych przez producenta 3430mAh.

Edit: Wgrałem nowy soft flashtoolem, włącza się pokazuje się logo "SONY" miga dioda powiadomień na czerwono na dodatek ekran miga.

Edited by jkmth

Wiedzę jakąś posiadasz. Ja mam podobne objawy z Z Ultra z tym, że nic jej nie daje podłączenie pod ładowarkę i nie da się włączyć. Wymieniłem baterie gdzieś z innej Ultry i jakiś czas działała, też przestała. Dlatego nie zawracam sobie tym głowy, bo akurat tego telefonu już nie używałem od 3 lat. Można próbować wymienić baterie ale nie daje Ci to pewności.

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

Lekko się przeraziłem jak w ciągu minuty telefon przestał działać ponieważ jest to mój jedyny telefon z którego korzystałem na co dzień .Postaram się na dniach wymienić baterie i zobaczymy czy objawy ustąpią. Będę coś wiedział to dam znać.

Telefon po wymianie baterii, dalej takie same objawy :(. Ponowne wgranie softu flashtoolem nic nie poskutkowalo.

Edited by jkmth
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .