Jump to content

Optymalizacja baterii w xa1, Android 8.0.

Guest Paweł,

Recommended Posts

Guest Paweł,

Zacznę od tego, że nie wiem czy piszę swój post, w dobrym dziale. Jeśli w złym, to przepraszam, i proszę o przeniesienie do właściwego.

Mam pytanie. Co powinienem zrobić, jeżeli zainstalowana przezemnie aplikacja nie widnieje w menu wszystkich aplikacji na liście do wyłączenia optymalizacji. Chcę wylaczyc optymalizację

"Vanced microg.apk",ale nie ma jej na liście aplikacji dostępnych do wyłączenia, nie ma jej też na liście aplikacji dodanych do wyjątku, ani na liście aplikacji systemowych. Niema, sprawdzałem. Co mogę uczynić, w takiej sytuacji?? Ma ktoś jakiś pomysł

Guest Paweł.

Dodam jeszcze, że owa apka na 100% została przezemnie kilkukrotnie zainstalowana. Widnieje na liście aplikacji w głównych ustawieniach w mojej xa1:

/ustawienia/

/aplikacje i powiadomienia/

/informacja o aplikacji/

Jest na tej liście, ale czemu nie ma jej na liście aplikacji do wyłączenia oszczędzania energii?? vanced microg.apk co prawda nie ma w menu ikony aplikacji. Ale na liście zainstalowanych, jest. Czemu więc nie można dodać jej do wyjątku w oszczędzaniu baterii??

To akurat nie jest problem. Jest to usługa, która nie wymaga optymalizacji tak jak część z usług google'a. Po co jej wyłączać optymalizację w ogóle? Przecież jak się w niej zalogujesz do konta google to normalnie działa youtube vanced i loguje Cię na Twoje konto.

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .