Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Apka do zdalnej kontroli ekranu telefonu

apka zdalnej kontroli ekranu telefonu

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1314
  • 10614 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:AOSP
  • Kernel:Stock
  • Operator:Play

Napisano 18 listopad 2020 - 15:08

Siemanko.

Czy jest na androida apka do kontroli nad drugim telefonem? W sensie coś jak Team Viewer na pecety ale jest takie ale:

Jestem np w pracy a na jednym z telefonów zostawiłem bota i ustawiłem auto klikanie sobie w coś ale muszę sprawdzić, czy to się coś nie popsuło. Czyli w pracy mam drugi telefon (oba android 10 albo 11 to zależy która kombinacja). Jeżeli się rozłączę w pracy to pewnie będę musiał uzyskać potwierdzenie od drugiego telefonu w domu a to jest straszne. Chciałbym po prostu sobie skonfigurować i będąc w pracy biorę telefon do ręki, łączę się z pulpitem tamtego telefonu co został w domu i ewentualnie wyłączam tego klikera i za chwile włączam z powrotem.

Czy w ogóle coś takiego jest wykonalne? Czy ktoś się spotkał z takim rozwiązaniem?

• 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: apka, zdalnej, kontroli, ekranu, telefonu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.