Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Telefon gubi GPS, notorycznie zamyka aplikacje, nie widzi aktualizacji

telefon gubi notorycznie zamyka aplikacje widzi aktualizacji

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE Ladybird3

Ladybird3

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 1 postów
  • Telefon:Xperia XZ1 Compact
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:Stock
  • Kernel:Stock
  • Operator:Orange

Napisano 19 listopad 2020 - 23:04

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum.

Mam problem z telefonem xz1

Telefon kupiony używany, z oznaczeniem na pudełku "nie do sprzedaży"(wygrany w konkursie Sony Centre)

Telefon od początku sprawia problemy, był przywracany do ustawień fabrycznych. Ciągle wyskakuje komunikat "aplikacja przestała działać" zarówno przy aplikacjach systemowych jak i zainstalowanych ze sklepu. Gubi GPS, nie potrafi sam pobrać ustawień MMS czy internetu. Nie widzi aktualizacji systemu, nie daje się "naprawić" przez sony companion. Nie udało mi się również zaktualizować go przez flashtool. (różne wersje flashtoola, różne wersje softu, różne komputery...)

Telefon nie jest mój i nie mam go cały czas pod ręką, sama mam xz1 compact i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej posiadałam z3 compact. Poleciłam facetowi i teraz codziennie słucham jak się wkurza... Błagam o pomoc, jak zdiagnozowac co mu dolega i naprawic :) ewentualnie proszę o polecenie kogoś, kto zająłby się tym odplatnie.
  • 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: telefon, gubi, notorycznie, zamyka, aplikacje, widzi, aktualizacji

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.