Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

[SOLVED] Wgrywanie custom ROM Maple G8141 (crdroid/Bliss) - błąd chwileczkę, just a sec

just a sec chwileczkę xz premium g8141

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE Arczi_Cross

Arczi_Cross

Zapalony Xperianin

• Reputacja: 3
  • 124 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium
  • Android:Oreo (8.0.0)
  • Rom:stock
  • Operator:Play

Napisano 05 styczeń 2021 - 17:17

Witam,

pomyślałem, żeby dać nowe życie swojej Xperii XZ Premium, wgrywając androida 10. 

więc tak zrobiłem kopię kluczy TA. (mam kopię locked.img oraz unlocked.img Aktualnie wgrane unlocked.img) Odblokowałem bootloader. Tylko straciłem klucze atestu, bo wgrałem persist_X-FLASH-ALL-42E5.sin

Chciałem wgrać Androida 10, ale...

gdy po instalacji telefon się uruchomił ponownie i wybrałem język. Oprogramowanie utknęło na Chwileczkę (just a sec).

To się dzieje gdy wgrywam crdroid 6.7 lub też Bliss ROM.

Na forum xda w wątku dotyczącym Custom ROMu jest instrukcja, ale Na YT jest pokazana inna. Nic nie działa. Pomożecie?   

SOLVED: Sformatowałem kartę SD na fabrycznym romie od Sony i sprawdziłem sumy kontrolne plików zanim wgrałem je na kartę SD.

Użytkownik Arczi_Cross edytował ten post 05 styczeń 2021 - 18:47

• 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: just a sec, chwileczkę, xz premium, g8141

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.