Jump to content

Recommended Posts

Ja nie używam takich rozwiązań, nie wiem czy są dobre/złe, po prostu nigdy nie używałem, czasami przetrę telefon płynem dezynfekcyjnym, jedynie nie wiem jak on reaguje z przednią szybką, konkretnie jej powłoką oleofobową.. o ile jest.

Czy warto? Myślę, że chyba nie, na internecie widzę, że niektóre takie urządzenia są dosyć drogie, domyślam się, że pytanie związane jest z obecną pandemią, taka dezynfekcja gwarancji nie daje, że tam się nic nie panoszy, a z osobistych doświadczeń wydaje mi się, że tą chorobę chyba trzeba przechorować. Nie wiadomo kiedy nadejdzie, różnie człowiek zareaguje, a jak się ją przejdzie, to przynajmniej coś już wiadomo. Myślę tak dlatego, że powątpiewam w to, że da się to uniknąć. Ja najprawdopodobniej przeszedłem bezobjawowo. Tak jak mówię, to takie moje dywagacje, tego sprzętu dezynfekcyjnego nie miałem, nie wiem czy/jak działa, więc proszę brać moje słowa z dystansem.

A ja myślę, że po prostu wzrosło zainteresowanie takimi środkami i po prostu firmy je tworzące mają swoje 5 minut. Na pewno coś takie środki dają, choć pewnie nie wszystkie są skuteczne. 

Prawda jest jednak taka, że temat zarazków na telefonach, szczególnie gdy nosimy je wszędzie jest znany od dawna. Tylko do tej pory mało kto się tym przejmował.

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

Owszem, temat znany od dawna, ale, właśnie ze względu na epidemię, to byłbym sceptyczny, co do takich wynalazków. Dużo ostatnio cwaniaków, żerujących na strachu ludzi się pojawiło, pole do oszustw różnej maści się zwiększyło, więc trzeba uważać, by nie zostać nabitym w butelkę.

Sam nigdy nie używałem żadnych płynów do czyszczenia telefonów, najwyżej raz na jakiś czas, taką nawilżoną chusteczką przetrę, i tyle.

Huawei P30 | Tapatalk

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .