Jump to content

Sony Xperia 1 III z peryskopem? Na to wskazują rendery!


Recommended Posts

Jeden z wiarygodniejszych leaksterów Steve Hemmerstoffer ostatnio nas nie zawodzi. Tym razem podzielił się renderami zdjęć nadchodzącej Xperii 1 III. Według niego nowy smartfon Sony ma zostać wyposażony w peryskop.

To oczywiście nieoficjalne zdjęcia, sam Steve (znany również ze swojego Twittera jako @OnLeaks) nie jest oficjalnie powiązany z Sony. Trzeba jednak przyznać, że dziwnym trafem bardzo często jego materiały przedstawiane na długo przed premierą, zgadzają się później z tym co widzimy bezpośrednio od Sony. Być może również tak będzie w przypadku Xperii 1 Mark 3.

Hidden Content

Na platformę voice.com trafiły obrazy przedstawiające domniemany wygląd Xperii 1 III. Bazując na doświadczeniu, można by w sumie zgodzić się, że tak może wyglądać przyszły flagowiec Sony. Zmian w stylistyce niewiele, co w przypadku Japończyków akurat jest zrozumiałe. Telefon miałby być odrobinę mniejszy i grubszy od zeszłorocznej Jedynki. Jego wymiary to 161.6 x 67.3 x 8.4mm (Xperia 1 II: 166.00 x 72.00 x 7.90 mm).

Steve przekazał informację na temat częściowej specyfikacji nowej Xperii. Podobnie jak zeszłoroczny model, Xperia 1 III wyposażona ma zostać w 6.5-calowy ekran 4K OLED HDR o proporcjach 21:9. Mniejszy rozmiar produktu ma wynikać więc z dalszej redukcji ramek.

Hidden Content

Uwagę leakstera przykuł tylny panel. Będą zmiany w module aparatów. Liczba oczek się nie zmieni, Japończycy pozostawią w tej serii czujnik 3D ToF, za samą optykę dalej ma odpowiadać ZEISS. Nowością ma być obecność peryskopu, co powinno usprawnić możliwości zoomu.

Prócz wyżej wymienionych, Sony wyposaży swój produkt w złącze jack 3.5 mm oraz czytnik linii zintegrowany z przyciskiem wybudzania. Będzie też dodatkowy przycisk dla Asystenta Google, który Japończycy zaczęli dodawać na bocznej ściance od Xperii 5 II.

Telefon jak to w przypadku Sony, zapowiada się ciekawie. Można nie akceptować proporcji ekranu, ale z pewnością są wśród konsumentów Ci, którzy doceniają takie rozwiązania. Wszystko będzie kwestią ceny. Póki co, producent nie był w stanie konkurować z podobnymi produktami konkurencji, głównie ze względu na wysokie koszty nabycia produktów. Czy to się zmieni wraz z Xperią 1 III? Pożyjemy, zobaczymy.

źródło:

Hidden Content

 

Powyższy wpis

Hidden Content

pochodzi z portalu XperiaSite.pl.Powyższa treść jest automatycznie importowana i może odbiegać swoim układem od oryginału. Kliknij

Hidden Content

by zobaczyć wpis bezpośrednio na portalu!
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .