Jump to content

Kupiłem Xperia 1 II, czy to dobry wybór?

Recommended Posts

Siemanko. Od kilku dni mam Xperie 1 II, jest to moj pierwszy lepszy fon. Wcześniej używałem Motoroli G6, ale tej zwykłej nie plus, ale się popsuła. 
Xperia mi się spodobała z wyglądu i dobrze działają w niej głośniki. Zapłaciłem za nią 4700 zł. Czy to dobra cena? Ogólnie polecacie ten fon?

Świetne urządzenie. Oczywiście, ma swoje plusy i minusy, a wiele z tego to nawyki z użytkowania poprzednich słuchawek. Przykładowo, jednym z "braków" jest brak możliwości głębszego personalizowania ikon, choćby wyłączanie etykiet. Drobiazg, ale staje się dość istotny dla posiadacza chcącego nieszablonowo zagospodarować ekrany. To zmusza do eksperymentowania z launcherami i tym podobnym oprogramowaniem, które bywa zawodne, kiedy indziej wywołuje niepożądane interakcje z systemem.

Tak więc, Xperia 1 II jest fonem, jakim nie należy wzgardzać. A cena? Obecnie 4700 zdaje się stanowić cenę wyjściową, acz pojawia się już co raz więcej ofert w granicach 4400. Pewnie jeszcze przed wakacjami zejdzie poniżej 3 tysięcy. Do tego czasu zdążymy zachorować na następcę Xperii 1 II  😉

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .