Jump to content

Dlaczego Xperie są mało popularne?

Recommended Posts

To się zgadza. Tylko Samsung może sobie pozwolić na taką różnicę, bo ma duży udział w rynku. I tak kupią. 

A Xperia nie ma tak dużego udziału, to też przydałoby się wyróżnić, zachęcić czymś jeszcze.

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

Również używałem Xperii Z5 Premium, telefon moim zdaniem w porządku, zacinek w interfejsie wiadomości, połączeń, w internecie jakichś nie miał, które by mi doskwierały, ale irytowały mnie takie niedoróbki. Tu się telefon grzeje, czasami bez widocznego powodu potrafił się wyłączyć (ale to już gdzieś niedawno, w 4 roku użytkowania) i to nie z powodu baterii, tylko ekran robił jakieś dziwne różne kolory i cały telefon rozpoczynał uruchamianie ponowne, po nim problem znikał. Albo zrobiłem zdjęcie i telefon ma zamyślenie, z którego powodu zdjęcia od razu nie przejrzę. Ekran 4K, tylko w odpowiednich aplikacjach (czyżby tylko w albumie? YT był w FHD), irytowała mnie minimalna jasność w nocy, która mnie trochę raziła w oczy, za dnia znowu w słońcu nic nie widać, trzeba telefon osłaniać ręką.. Głośniki mogłyby głośniej grać, jak na custom romach... Aparat w lecie, który mówi, że się przegrzewa i ogólnie to rezygnuje, jak wiatr znalazłem to jakoś to szło.. Po prostu czasami telefon wydawał się być Premium, a czasami miał humory jak jakiś średniak.

Teraz mam Xperię 1, która na razie tylu irytujących wydarzeń mi nie sprawia. Jasność minimalna okej, maksymalna jeszcze nie wiem, bo telefon mam od stycznia tego roku, w lecie zobaczę, nie grzeje się, jedyne co mnie irytuje to umiejscowienie jednego z głośników, który jest na dole. Bardzo szkoda, że go nie przesunęli na przód. Irytuje też aparat, który działa ... różnie. Czasem go wyjmę i cyk fotka wychodzi na zawołanie, kiedyś go wyjąłem żeby nagrać wideo w super slow motion a tu zamyślenie, nie może ostrości złapać... pomogło przystawienie ręki i aparat jakoś się wybudził.. było to na mrozie, może to coś miało do czynienia. I taka ostatnia "irytawka" to czasem zrobię zdjęcie i trochę jak w Z5tce, nie podejrzę go od razu, bo drobne zamyślenie.

Jeszcze tutaj przypomniało mi się, że aparat kiedyś miał konflikt moralny i nie mógł się zdecydować, czy użyć pierwszej kamery, czy zooma. Przełączał się i można było to zauważyć. Bo oczywiście po kliknięciu 2x telefon się nie przełącza od razu tylko sam decyduje czy zrobi przybliżone z pierwszego aparatu czy faktyczny zoom z drugiego, co czasami nie wychodzi mu na dobre, a mnie irytuje, bo nie mam zbytnio wyboru, chyba, że o czymś nie wiem.

• 2 weeks later...

Moim zdaniem to wysoka cena, brak smartfonów w cenach smartfonów Xiaomi (średniaków), no cóż ale powyżej 1000zł nie dałbym za smartfon, po prostu szkoda pieniędzy, ale za jakość Sony się płaci

"niektórym ludziom trzeba tłumaczyć łopatologicznie albo łopatą"

"Jestem jak przyjaciel oferuję bezinteresowną pomoc, jeżeli mogę pomóc..."

Moje fony: LG u8110 > SE k750i@w800i > SE C702(Tuning) > SE Xperia X8@Walkman W8 > Microsoft Lumia 640 DS > Xiaomi Redmi Note 4X  > my next phone is? Probably is Xiaomi Redmi Note 8T?

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .