Jump to content

Xperia M2 - system się nie wczytuje

Recommended Posts

Witam zbieram telefony i mam Xperię M2 która miała Androida 4.3 JellyBean i działała i jak musiałem ją zrestatrować to się nie włączała tzn. jest logo Sony a potem czarne podświetlenie aż się bateria rozładuje albo wcisne przycisk Off. Próbowałem wgrywać JellyBean przez FlashToola to był jakiś error a jak wujkowi dałem żeby naprawił to też się nie udało

Cześć @LisiuKaczkowy! Witam na forum 🙂 

A jak wygląda sprawa obecnie? Telefon się nie uruchamia w ogóle? czasem się uruchomi? 

Godzinę temu, LisiuKaczkowy napisał:

Próbowałem wgrywać JellyBean przez FlashToola to był jakiś error

Czy możesz wykonać to jeszcze raz i podesłać co to za błąd. Tak bez konkretów, to trochę wróżenie z fusów 🙂 

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

19 godzin temu, juggler napisał:

Cześć @LisiuKaczkowy! Witam na forum 🙂 

A jak wygląda sprawa obecnie? Telefon się nie uruchamia w ogóle? czasem się uruchomi? 

Czy możesz wykonać to jeszcze raz i podesłać co to za błąd. Tak bez konkretów, to trochę wróżenie z fusów 🙂 

Telefon jest chwilę na logo Sony a potem czarne podświetlenie. Za jakiś czas wyślę Ci zdjęcia z Flashtoola

Spoiler

2094321912_Zrzutekranu2021-02-16150109.thumb.jpg.1eb00824cb99a2da39c0a0b648e9ad47.jpg

Edited by LisiuKaczkowy

Nie pobierałem stamtąd nigdy ci nie mam zaufania. Co oczywiście nie znaczy, że coś jest nie tak.

Czy Ty się upierasz na tą wersję softu, co masz? Bo nie ukrywam, że trochę stara i to chyba startowa nawet. Chyba, że zależy Ci na tym Androidzie 4.3. 

Daj znać, najwyżej Ci wrzucę. 

Chciałbym wgrać JellyBean, ponieważ telefon działa jakieś 20% szybciej wiem bo kiedyś miałem go na KitKacie 4.4.4 i tnął się co 5 minut a potem po przywróceniu do JellyBean zaczął działać szybciej. Tak 4.3 JellyBean to startowa wersja ale wolę ją też dlatego że wole fabrycznie wgrane softy, ponieważ telefon jest bardziej oryginalny. Ogólnie Xperia J na Androidzie 4.1.2 JellyBean też co 5 minut się wieszała a na 4.0.4 IceCreamSandwich już nie.

W dniu 19.02.2021 o 10:19, juggler napisał:

Rozumiem. Wrzucę Ci firmware dziś wieczorem tutaj.

Ale nie chodzi że firmware nie działa tylko Xperia po chwili wychodzi z flashmode a teraz mam problem z Xperią J bo FlashTool nie widzi do niej oprogramowania

Hej. Przepraszam za brak wcześniejszej wrzutki. Poniżej do pobrania:

Hidden Content

Hidden Content

9 godzin temu, LisiuKaczkowy napisał:

Ale nie chodzi że firmware nie działa tylko Xperia po chwili wychodzi z flashmode a teraz mam problem z Xperią J bo FlashTool nie widzi do niej oprogramowania

Z logu Flashtoola wynika, że wskazany firmware nie pasuje do podłączonego urządzenia. I że to jest powód rozłączenia. Stąd moje wcześniejsze podejrzenia co do pliku. 

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .