Jump to content

Czy Xperia 1 III pojawi się jeszcze w tym miesiącu?

Kiedy w sklepach pojawi się Xperia 1 II?  

3 members have voted

1. 1. Czy Xperia 1 III pojawi się jeszcze w tym miesiącu?

• Kwiecień
      2
    • Czerwiec
      0
    • Lipiec
      0
    • Sierpień
      1
    • Później
      0

Recommended Posts

Jak myślicie? Wiadomo, że w sklepach zanim się pojawi, to minie i tak sporo, ale w lutym już coś zazwyczaj było wiadomo. Teraz o nowej Jedynce też już były przecieki. Jeśli znaleźliście jakieś informacje, dawajcie znać!

DSC03459.jpg

Xperia 1 Mark 2 - Model flagowy z 2020 roku

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

Hidden Content

Z postu wynika: 

-6.51 cala 4K 120 Hz ekran,

-snap 888,

-4800 mAh bateria,

-8 GB ram,

-256 GB na dane,

-4 kamery w tym ToF, główna matryca z nagrywaniem 8K czyli zwiększą rozdzielczość. Peryskop

Nie wiem na ile ten przeciek jest wiarygodny, bo aż tak nie śledzę typka ale na pewno 888 i 8K jest pewne już pojawia się kolejny raz. Premiera dość ciekawe, bo na razie cisza, a już koniec lutego się zbliża. Chyba, że czekają do czerwca na MWC.

No znam typa. Wszyscy się na niego w tym newsie powołują. Ale Piotr zauważ, że on w tamtym roku przed wyjściem 1 II twierdził, że że ten telefon będzie miał 6 obiektywów. Można więcej takich smaczków u niego znaleźć.

Przeciez to są koszty :D już wiadomo dlaczego potem Xperie drogie :)

• 2 weeks later...

Xperiablog.net widzę albo umarło albo tamtejsi redaktorzy, podobnie jak ja, czekają na coś bardziej wiarygodnego. Bo oczywiście japońskie media wrzucają co chwilę post, że ktoś gdzieś coś napisał 🙂 

Niektóre źródła powołują się na tego Pana poniżej. Ja mu nie wierzę, ale wrzucam dla ciekawskich. Podobno 1 Mark 3 pod koniec czerwca.

Godzinę temu, piotrzet napisał:

Znów? A jaka to Xperia była już w tym roku pokazana? 

hehe pomyliło mi się, ale dopiero co wyszły te xperie a tu już kolejna nowość się szykuje, ciekawa sprawa, mnie cenowo xperia 1 przekonała, xperia 1 mark aktualnie tej ceny nie wart jeśli chodzi o nową.

10 godzin temu, juggler napisał:

No Xperie wychodzą co roku 😄

no w sumie to tak, ciekawe jak będzie z cena... pewnie znów flagowy model między 3,5 a 5 tyś :D, co ciekawe na stronie sony nie ma xperi pro

Plotki mówią o 5400 zł. Ale szczerze nie ma się co dziwić. Nic nie słychać żeby Sony miało pozbyć się z pudełka słuchawek i ładowarki. Czego u konkurencji już się nie uświadczy. 

5 godzin temu, AngryGhoost napisał:

no w sumie to tak, ciekawe jak będzie z cena... pewnie znów flagowy model między 3,5 a 5 tyś :D, co ciekawe na stronie sony nie ma xperi pro

Jest 🙂 Ale na wersji anglojęzycznej 🙂 

Hidden Content

Trudno powiedzieć, czy tu chodzi o nową Xperie. To równie dobrze może być jakiś konkurs fotograficzny. Ale oko bystre! 😄

Chyba ten piątek i data, którą podałem z fb to coś innego niż prezentacja. Żaden portal nie pisze o tym, brak informacji o linku do transmisji. Więc chyba na Xperię 1 III jeszcze poczekamy.

• 4 weeks later...

xperiablog.net ożyło 😮 Szok.

Noo. Szczerze mówiąc po tym co czytam w sensie przecieków o specyfikacji co raz bardziej się zastanawiam. Mam nadzieję, że tylko z prockiem sobie poradzą i nie będzie się grzał.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .