Jump to content

Czy Xperia 1 III pojawi się jeszcze w tym miesiącu?

Kiedy w sklepach pojawi się Xperia 1 II?  

3 members have voted

1. 1. Czy Xperia 1 III pojawi się jeszcze w tym miesiącu?

• Kwiecień
      2
    • Czerwiec
      0
    • Lipiec
      0
    • Sierpień
      1
    • Później
      0

Recommended Posts

@gilbert3

Oczywiście, że oferuje slot na karty pamięci, ładowarkę w pudełku, złącze mini jack. Za to u konkurencji musisz płacić albo za większą pamięć albo ładowarkę albo słuchawki bezprzewodowe w Sony masz wybór. 

W czym krok z tyłu była 1 II? Może wyjaśnisz?

Co do ceny 6000 zł to owszem mało to nie  jest ale fakty są takie, że to u nas wygląda tak tragicznie. Na zachodzie spokojnie na jedną pensję jesteś wstanie kupić bez problemu taki telefon u nas potrzebujesz 3 albo więcej ale to niestety nie jest wina producentów.

Po za tym skąd znasz cenę? Idąc dzisiejszym kursem w przeliczeniu 1299 to niecałe 5850 zł, więc do 6000 zł brakuje, a znając Sony cena u nas będzie trochę niższa. Do tego zapewne WF1000M4 i wygląda to całkiem fajnie w przedsprzedaży, ani od konkurencji nie odstaje, a oferuje więcej. 

• 4 weeks later...
[mention=7209]gilbert3[/mention]
Oczywiście, że oferuje slot na karty pamięci, ładowarkę w pudełku, złącze mini jack. Za to u konkurencji musisz płacić albo za większą pamięć albo ładowarkę albo słuchawki bezprzewodowe w Sony masz wybór. 
W czym krok z tyłu była 1 II? Może wyjaśnisz?
Co do ceny 6000 zł to owszem mało to nie  jest ale fakty są takie, że to u nas wygląda tak tragicznie. Na zachodzie spokojnie na jedną pensję jesteś wstanie kupić bez problemu taki telefon u nas potrzebujesz 3 albo więcej ale to niestety nie jest wina producentów.
Po za tym skąd znasz cenę? Idąc dzisiejszym kursem w przeliczeniu 1299 to niecałe 5850 zł, więc do 6000 zł brakuje, a znając Sony cena u nas będzie trochę niższa. Do tego zapewne WF1000M4 i wygląda to całkiem fajnie w przedsprzedaży, ani od konkurencji nie odstaje, a oferuje więcej. 
Szczerze mówiąc, odnosząc do siebie Twój przykład z rzeczami obecnymi w Sony, a nieobecnymi w innych telefonach flagowych: nie używam karty micro sd od jakiś 3 lat odkąd telefon ma co najmniej 128GB pamięci. Po co miałbym kupić sobie taką kartę z 256GB oferowanymi przez Sony? Podobnie jest z wiecznie plączącymi się słuchawkami na Jack, używam tylko BT przynajmniej w parze z telefonem. Oczywiście są to jakieś szczegóły, które mogą być dla kogoś ważne, ale jest cała armia telefonów nie flagowych, za tysiąc -dwa, która też to ma, odwracając oczy na chwilkę od Samsunga czy iPhone, można znaleźć fajne telefony za połowę ceny wielkich flagowców z ubiegłorocznymi Snapdragonami, które będą o 0.0009 sekundy wolniejsze od 888, tyle tylko, że są ludzie autentycznie chcący polepszyć sobie samopoczucie posiadaniem telefonu za prawie 6 tysięcy zgodnie z efektem Veblena. Co do ładowarki w zestawie to ok, z tym że ta "dawana" w zestawie Sony nie jest jakaś szczególnie imponująca. Poza tym Sony 1 III też nie ma kilku rzeczy, które są w innych modelach, np rozpoznawanie twarzy czy port podczerwieni. I to właśnie te rzeczy są dla mnie ważne, choć dla innych niekoniecznie.
Mimo to cieszę się, że Sony nadal robi telefony, bo coraz jest mniej marek, które mogą wskazywać drogę jak nie robić telefonów innym producentom :) (to taki żarcik na koniec, proszę się nie obrażać, naprawdę dobrze, że jeszcze mamy wybór).

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

@gilbert3

Fakty są takie, że to, że ty nie używasz nie znaczy, że inni tego nie robią. Dla mnie jest to nie do pomyślenia, że jeszcze jakiś czas temu Samsung oferował telefon z 1TB pamięci, a dzisiaj to maksymalnie 512GB bez możliwości rozbudowy. To jest po prostu śmieszne. Nie wiem jak ty ale ja nie lubię tracić czasu na przenoszenie zdjęć/filmów/muzyki. Mając kartę pamięci wystarczy przełożyć i w chwilę mamy wszystko na nowym telefonie.

Co do słuchawek to samo lepiej mieć wybór niż go nie mieć tak samo jak wyżej. 

Samsung też jakoś szybkiego ładowania nie ma, a jakoś nie widzę narzekań na to, że ma wolne. Pomimo tego, że ładowarki nie ma w pudełku i trzeba ją dokupić i to w takiej cenie telefonu. 

Tak jak piszę w tej cenie powinien być wybór, a nie sztuczne ograniczenia nakładane przez producenta. 

Rozpoznawanie twarzy? A na co Ci to skoro oprócz iPhone to bezpieczne nie jest? I tak większość używa czytnika linii papilarnych? Gdyby w innych modelach z androidem było takie rozpoznawanie twarzy jak w iPhone to fakt można to uznać za wadę, a tak? 

"są ludzie autentycznie chcący polepszyć sobie samopoczucie posiadaniem telefonu za prawie 6 tysięcy zgodnie z efektem Veblena." A czyli jak ktoś kupuje drogie rzeczy, bo go stać to sobie chce poprawić tym humor? No ciekawe. Tzn rozumiem, że jak mnie stać na taki telefon, bo mam kasę i chcę kupić to mam kupić za 1/3 żeby humoru sobie nie poprawiać? Trochę tego nie rozumiem. Po to pracowałem ciężko żeby sobie coś kupić, a nie odmawiać, bo kosztuje 6000 zł czy więcej. Poza tym 888 to nie tylko prędkość telefonu ale również modem, który z sieci pozwala wyciskać jeszcze więcej zarówno z LTE jak i 5G. 

[mention=7209]gilbert3[/mention]
Fakty są takie, że to, że ty nie używasz nie znaczy, że inni tego nie robią. Dla mnie jest to nie do pomyślenia, że jeszcze jakiś czas temu Samsung oferował telefon z 1TB pamięci, a dzisiaj to maksymalnie 512GB bez możliwości rozbudowy. To jest po prostu śmieszne. Nie wiem jak ty ale ja nie lubię tracić czasu na przenoszenie zdjęć/filmów/muzyki. Mając kartę pamięci wystarczy przełożyć i w chwilę mamy wszystko na nowym telefonie.
Co do słuchawek to samo lepiej mieć wybór niż go nie mieć tak samo jak wyżej. 
Samsung też jakoś szybkiego ładowania nie ma, a jakoś nie widzę narzekań na to, że ma wolne. Pomimo tego, że ładowarki nie ma w pudełku i trzeba ją dokupić i to w takiej cenie telefonu. 
Tak jak piszę w tej cenie powinien być wybór, a nie sztuczne ograniczenia nakładane przez producenta. 
Rozpoznawanie twarzy? A na co Ci to skoro oprócz iPhone to bezpieczne nie jest? I tak większość używa czytnika linii papilarnych? Gdyby w innych modelach z androidem było takie rozpoznawanie twarzy jak w iPhone to fakt można to uznać za wadę, a tak? 

"są ludzie autentycznie chcący polepszyć sobie samopoczucie posiadaniem telefonu za prawie 6 tysięcy zgodnie z efektem Veblena." A czyli jak ktoś kupuje drogie rzeczy, bo go stać to sobie chce poprawić tym humor? No ciekawe. Tzn rozumiem, że jak mnie stać na taki telefon, bo mam kasę i chcę kupić to mam kupić za 1/3 żeby humoru sobie nie poprawiać? Trochę tego nie rozumiem. Po to pracowałem ciężko żeby sobie coś kupić, a nie odmawiać, bo kosztuje 6000 zł czy więcej. Poza tym 888 to nie tylko prędkość telefonu ale również modem, który z sieci pozwala wyciskać jeszcze więcej zarówno z LTE jak i 5G. 

Oczywiście, że nie jestem pępkiem świata, ale widzę w twoim myśleniu pewnego rodzaju dysonans - Samsung nie oferuje 1TB bo ludzie słuchają muzyki i oglądają filmy przez stream a nie z plików. W końcu na coś ten modem ulepszony o 2ms w szybkości do starego ma być użyty. Dlatego tak sobie myślę, że to bardziej ty używasz karty pamięci niż reszta świata jej potrzebuje. Ale może się mylę, tak jak już wspomniałem, nie jestem pępkiem świata.
Co do rozpoznawania twarzy - zabezpieczenie iPhone zostało złamane, więc nie jest wcale lepsze niż to z androidów, ponieważ w tych drugich algorytmy są już mocno zaawansowane i nie jest już tak łatwo odblokować zdjęciem lub filmem, jak jeszcze jakiś czas temu. Metody chałupnicze w każdym razie już nie skutkują, trzeba się mocno wysilić, ja uważam, że to najlepsza metoda odblokowania telefonu, bo jest najszybsza i nie jestem gwiazdą, ani pracownikiem NASA ani szpiegiem, nie chowam w ukrytym folderze zdjęć martwych nastolatek,więc spokojnie mogę ją uznać za bezpieczną. W każdym razie nie działa na zamkniętych oczach, a palec przyłożysz nawet gdy śpisz i masz telefon odblokowany - jak widać wszystko ma swoje dobre i złe strony.
Co do wydawania pieniędzy, jak najbardziej masz prawo wydać 6k PLN na co się podoba, nic mi do tego, tylko widzę, że obiektywnie modele za 6k dają niewiele więcej (lub w przypadku marek pokroju Samsung czy iPhone nawet mniej) niż te za 3, stąd mniemam że popyt na nie to raczej efekt Veblena niż rzeczywista wartość. Nie twierdzę, że jestem nieomylny i pewnie są tacy, którzy bez problemu udowodnią mi, że nie mam racji, bo życie jest zbyt krótkie, żeby żałować sobie tego czy tamtego ze względu na cenę, tylko że dla mnie i pewnie dla wielu ludzi też, telefon to po prostu narzędzie do pracy i rozrywki.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

@gilbert3

Streaming ok to co z tego jak nie wszędzie działa? Poza tym jak u nas wprowadzą ten dodatkowy podatek to ja z płacenia za Tidala zrezygnuję. Nie będę płacić 2x za to samo i zacznę pobierać utwory na telefon.

Każde zabezpieczenie da się złamać jednak to w androidzie nie jest tak bezpieczne jak w Apple. 

Tak jak pisałem telefony te są wycenione zbyt wysoko, bo 6000 zl za to coś nie jest warte ale od tych za 3000 różnią się i to znacznie.

Edited by piotrzet
Guest Mashaycix3559

Captcha cant protect you from XEvil 5.0!

Chcesz opublikować swój promo do 12.000.000 (12 miliony!) strony internetowe? Nie ma problemu - z nowym kompleksem oprogramowania "XEvil 5.0 + XRumer 19.0.8"!
Blogi, fora, tablice, sklepy, księgi gości , sieci społecznościowe-dowolne silniki z dowolnymi captchas!
XEvil jest również kompatybilny z dowolnymi programami i skryptami SEO/SMM i może akceptować captcha z dowolnego źródła. Po prostu spróbuj! ;)

Pozdrawiam, Mashocix8331

P.S. Dostępne są ogromne rabaty (do 50%!) za krótką recenzję XEvil na dowolnym popularnym forum lub platformie. Po prostu zapytaj oficjalnego wsparcia dla zniżki!

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .