Jump to content

Jakiego launchera używacie?

Jakiego launchera używacie?  

7 members have voted

1. 1. Jakiego launchera używacie?

• Xperia Home Launcher
      2
    • Nova Launcher
      2
    • Apex Launcher
      1
    • Smart Launcher
      0
    • Niagara Launcher
      0
    • AIO Launcher
      0
    • Hyperion Launcher
      0
    • Microsoft Launcher
      0
    • ADW Launcher
      0
    • Inny
      2

Recommended Posts

Ankieta dotyczy Waszego ulubionego launchera. Dla tych, co nie wiedzą - launcherem określamy aplikację odpowiedzialną za ekran główny Androida oraz prezentację aplikacji. Domyślnym launcherem w przypadku Xperii jest Xperia Home. Wygląda jak na obrazach poniżej, ale cały czas się zmienia (więc zrzuty ekrany mogą być po czasie nieaktualne). 

Xperia-Home-Beta-945x584.jpg

Android daje jednak możliwość zmiany tej aplikacji domyślnej, więc w sklepie Google Play jest wiele alternatyw. Dawajcie znać w komentarzach, czego Wy używacie i dlaczego 🙂 W ankiecie zawarłem najpopularniejsze, ale jak będzie odzew od kilku osób na jakiś inny, to dodam.

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

Ja używam domyślnego launchera Xperii. Podoba mi się, jest bardzo podobny do czystego Androida. Lubię ten minimalizm, no może poza wycinaniem aplikacji Sony w 1 II 😕 to było właśnie jednym z powodów dla których wybrałem Xperię 1.

Od jakiegoś czasu, używam Nova Launcher, w wersji prime. Kupiłem go na promo za 1,79 PLN (normalnie, kosztuje coś koło 2 dych chyba). Launcherom producentów, zawsze czegoś brakowało. A to nie można było ustawić przewijania pulpitów w nieskończoność, a to nie dało się ukryć aplikacji na liście wszystkich apek, a to jeszcze czegoś brakowało... Dlatego, jak już wyhaczyłem za grosze można powiedzieć, dodatek prime do Novy, to zacząłem go używać, i do tej pory używam.

Huawei P30 | Tapatalk

No u mnie też wsio z nim współgra. Jedyny drobny mankament, to taki, że np. po updacie Android system webview, a czasem ogólnie, updacie softu, znikają mi znaczki powiadomień dla Novy, pomimo, że są wq ustawieniach zaznaczone. Jednak odkąd wiem czemu się tak dzieje, starczy je wyłączyć, i ponownie włączyć, i już ok jest.

Huawei P30 | Tapatalk

Ja używam stockowego z telefonu z app grawerem. Przypomina on bardzo Poco Launcher, który można pobrać za darmo ze sklepu i jest bardzo funkcjonalny

bd93332977d953e75434be2140a9e03a.jpg497dc0fe744a91e2ba7a38afd2e8e263.jpg

Wysłane z mojego SHARK KLE-H0 przy użyciu Tapatalka

Even through the Darkest days. This Fire Burns, always. This Fire Burns...
http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/uremytoy.png
Bez%20nazwy-3.png?psid=1

W sumie racja. Dla porównania tak wygląda launcher w poco F1. Są niemal identyczne z tym że ten z Black sharka ma trochę więcej funkcji wg mnie. Oba te launchery mają dużo funkcji i są przy tym bardzo lekkie2d6753bc102fe40c79e1ea14ad7375cb.jpg99ead27d91fe4ad8d5f0267c00fc71a7.jpg w mojej z5 mam stockowy z los 14 (czy coś android 7)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Bez%20nazwy-3.png?psid=1

Ładne te nowe chińskie wynalazki 🙂 Zegar jest z domyślnego oprogramowania, czy znajdę go gdzieś?

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

Z motywu :) motyw full white with colors, dostępny za darmo w aplikacji motywy. Chyba jeden z najlepszych motywów jeśli ktoś lubi przejrzyste i lekkie motywy

Wysłane z mojego SHARK KLE-H0 przy użyciu Tapatalka

Bez%20nazwy-3.png?psid=1