Jump to content

Sony WF-1000XM4 - informacje, plotki, zdjęcia

Recommended Posts

Hej,

Wiele osób korzysta ze słuchawek Sony WF-1000XM3. Zostały one okrzyknięte po wydaniu jednymi z najlepszych w swojej cenie, do dziś mają branie. Producent będzie wydawał kolejną wersję tego akcesorium i ten temat jest właśnie do tego, aby podyskutować o tym. Dzielcie się swoimi znaleziskami i opiniami 🙂 

Ode mnie kilka zdjęć, które pojawiły się jakiś czas na Reddicie. Inny wygląd, w sumie dosyć ciekawy 🙂 

capa-sony-wf-1000xm4-proximo-fone-tws-da-japonesa-pode-ter-tido-seu-design-vazado.jpg

750xNxsony-wf-1000xm4-proximo-fone-tws-da-japonesa-pode-ter-tido-seu-design-vazado-corpo-texto-03.jpg.pagespeed.ic.8282702f47.jpg

750xNxsony-wf-1000xm4-proximo-fone-tws-da-japonesa-pode-ter-tido-seu-design-vazado-corpo-texto-02.jpg.pagespeed.ic.206ae525ce.jpg

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

• 3 weeks later...

Mam i te małe i te duże i powiem wam że duże jak najbardziej ok ale małe często rwą dźwięk i trochę za ciężkie plus brak ładowania indukcyjnego tak jak w samsungu dlatego idą do Żyda a duże zostają na stałe, w sumie co mogą w czwórkach wymyślić jeszcze?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .