Jump to content

Xperia Companion - Twoje urządzenie jest zablokowane

Recommended Posts

Witam 😉
 Mam mały problemik - znajomy podrzucił mi swoją Xperię X10 Mini Pro, bym mu wgrał oficjalny rom, najlepiej najnowszy dla tego modelu.

Niestety jednak program Xperia Companion po podłączeniu urządzenia w koło wyświetla komunikat "Twoje urządzenie jest zablokowane", mimo że wcale zablokowane nie jest - dołączam link do nagrania, na którym wszystko widać.

Co więcej, Flashtool też nie daje sobie rady - po rozpoczęciu flashowania zaraz przerywa proces wyświetlając błąd.

Zastanawiam się czy to nie wina samego smartfona, bo sam jakieś 8 lat temu miałem ten sprzęcik i nigdy nie było takich problemów w działaniach związanych z firmware'm.

Link do nagrania:

Hidden Content

Tam w Xperia Companion jest taka opcja "Naprawa oprogramowania", możesz spróbować tej opcji. W tym trybie możesz podłaczyć wyłączony telefon (przytrzymuje się klawisz VOL-, ale to Ci pewnie program powie). 

image.png

3 godziny temu, Ardiano.95 napisał:

Co więcej, Flashtool też nie daje sobie rady - po rozpoczęciu flashowania zaraz przerywa proces wyświetlając błąd.

Jaki błąd konkretnie?

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .