Jump to content

Zawieszenie działalności portalu XperiaSite.pl

Recommended Posts

Drodzy Xperianie,

to już niespełna 10 lat działania serwisu XperiaSite.pl. Przez ten czas wiele się u nas zmieniało, mieliśmy swoje wzloty i upadki, podobnie z resztą jak same smartfony Xperia. Po tak długim czasie zmuszony jestem zawiesić działanie portalu, a jeszcze w tym roku prawdopodobnie zniknie on z sieci.

Najważniejsze chyba dla Was są powody tej decyzji. Jest ich kilka. Na pewno jednym z nich jest to, ze zostałem z serwisem sam jako twórca. Nie jestem w stanie dostarczać Wam na bieżąco treści, przyznam też, że zainteresowanie nimi nie jest na tyle duże, jakbym oczekiwał. Być może jest to wynik spadku popularności smartfonów Sony, a może po prostu moje wpisy nie miały tego „czegoś” ;-) Do tego doszły problemy zdrowotne, rodzina i inne przyziemne sprawy.

Długo wstrzymywałem się z tą decyzją, żal się rozstawać za czymś, czemu poświęcałem czas przez kilka lat, ale najwyraźniej przyszła pora.

Co dalej? Serwisów nie zamykam, ale na portalu XperiaSite.pl nie będą już się pojawiały nowe treści. Na forum XperiaSite.pl zaglądam, można mnie tam jeszcze spotkać. Oba będą dostępne w sieci do października. Potem prawdopodobnie nie przedłużę domeny (chyba, że stanie się coś nieoczekiwanego). Być może zostawię samo forum, lecz póki co aktywność na nim nie napawa optymizmem.

Dziękuję wszystkim, którzy czytali moje wpisy i mnie wspierali. Również za konstruktywną krytykę. Bądźcie zdrowi, niech Xperie Wam służą.

Pozdrawiam,

Paweł

Powyższy wpis

Hidden Content

pochodzi z portalu XperiaSite.pl.

Hidden Content

tutaj by zobaczyć wpis bezpośrednio na portalu!

Cholernie szkoda 😔 Co prawda, zagościłem tutaj niedawno, zaglądałem niewiele wcześniej i też nie mogę narzekać na nadmiar wolnego czasu, ale XperiaSite.pl stała się dla mnie miejscem do którego chciałem wracać. Choć na chwilę. Od pierwszego kliknięcia. 

Może jeszcze coś się zmieni...?

Cholernie szkoda Co prawda, zagościłem tutaj niedawno, zaglądałem niewiele wcześniej i też nie mogę narzekać na nadmiar wolnego czasu, ale XperiaSite.pl stała się dla mnie miejscem do którego chciałem wracać. Choć na chwilę. Od pierwszego kliknięcia. 

Może jeszcze coś się zmieni...?
Na razie forum stoi. Zawiesiłem portal. Miałem takie poczucie, że jeśli to jest portal, to muszę na bieżąco na nim tworzyć. Samemu mając inne obowiązki nie byłem w stanie. Gdybym jeszcze czuł, że moją radosną twórczość czyta więcej osób, zastanowiłbym się nad blogiem. Forum dziala, może coś się zmieni po prezentacji tegorocznych smartfonów, czego Sony życzę :) Ja tu jeszcze zaglądam, jak widzieliście włożyłem dużo pracy w nową wersję. Brakuje jednak popularności Xperii i forum staje się za dużym tworem jak na naszą społeczność. Nie ma za bardzo o czym pisać :)

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl.