Jump to content

Xperia Z3 nie chce się włączyć

Recommended Posts

Witam. Od wczorajszego wieczora gdy odpaliłem jedną aplikację i telefon po prostu się wyłączył, przestał się włączać, po podłączeniu ładowarki pojawia się logo SONY i co chwilę się restartuje, nie dochodzi do ekranu ładowania. Po podłączeniu kablem USB do komputera również co chwilę się restartuje. Świeci się czerwona dioda w obu przypadkach. Raz po wielu próbach gdy go podłączyłem pod ładowarkę, pokazał się obrazek baterii, nacisnąłem przycisk power i normalnie telefon się uruchomił. Niestety podkusiło mnie znowu odpalić jedną aplikację i znowu zdechł. Teraz już nawet nie mogę go tak odpalić tylko właśnie ciągle to co opisałem na samym początku. Aplikacja raczej nie jest niczemu winna bo używam jej od roku kilka godzin dziennie i nigdy nic się nie działo. Czy możliwe jest że bateria zdechła? Dodam tylko że wcześniej od zera telefon ładował się lekko ponad godzinę. Teraz jak się udało zobaczyć stan ładowania baterii na podłączeniu do ładowarki, to od 2% do 66% ładował się aż dwie godziny. Bateria nie była zmieniana od daty premiery telefonu, telefon był "tyrany" przez długie granie. W ciągu ostatnich prawie dwóch lat był ładowany po 4 razy dziennie lub więcej, ponieważ przez granie bateria ledwo 2h trzymała.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .