Jump to content

Xperia 1III/5III/10III - już oficjalnie ogłoszone

Recommended Posts

Sony dziś oficjalnie zaprezentowało 3 nowe smartfony: Xperia 1 III, Xperia 10 III oraz Xperia 5 III. Co o nich sądzicie? ? dajcie znać w komentarzach. 

Więcej na temat smartfonów po przejściu w jeden z linków:

Hidden Content

Hidden Content

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

Fajne. Oczywiście kupię 1 III. ?

Mam nadzieje, że okiełznali temperatury w 888 i nie zepsują aparatów. Po za tym obcenie nic lepszego na rynku nie ma. W końcu Sony. 

Co do ceny nieoficjalnie 1 III 1199 euro, 5 III 899 euro. 

Edited by piotrzet

Ja się zastanawiam jak to będzie z głośnikami - podobno będą nawet o 40% głośniejsze. Jeśli to prawda, to trudno mi sobie to wyobrazić, bo Mark 2 grały już dosyć głośno.

Zobaczymy czekamy na testy. Ciekawi mnie ten peryskop. Nikt takiego do tej pory nie zrobił. Sony jak zwykle pokazało nowości, a nie jak Samsung odgrzewane kotlety. No i ciekawe jak z  gwarancją działania baterii 3 lata czy faktycznie będą jakies różnice czy marketingowa papka.

Myślę, że pokazanie od razu 1 iii oraz 5 iii to dobry ruch ze strony Sony - to może im spowodować zwiększenie sprzedaży.

Podobno już nie będzie kontynuacji serii budżetowej L. To jedyne smartfony na ten rok. 

Głównie spodobało mi się to, że wszystkie trzy smartfony, 1 III, 5 III i 10 III obsługują 5G, kupując taki telefon nie trzeba się zastanawiać czy będzie współgrał z siecią przez lata. Zdecydowanie wolę to niż Samsungowe modele 5G i nie 5G, jaki sens ma taki podział w 2021 roku? Wiem, że ta sieć dopiero raczkuje, ale ja sądzę, że telefonu się nie kupuje na rok czy dwa. Poza tym, trend dalej utrzymany, mini-jack przy życiu, i dobrze, czasem się przyda. 1 III na papierze petarda, ogromnie liczę na to, że dopracują oprogramowanie aparatu, żeby te zdjęcia jednak prześcigały albo równały się z konkurencją, w trybie AUTO oczywiście, bo to że w Photography Pro da się coś wycisnąć dla mnie się za bardzo nie liczy, wyciągam telefon, cykam zdjęcie, tak jest najczęściej, a na dobieranie parametrów zdjęcia rzadko jest czas i ochota.

W 1 II już były bardzo dobrej jakości zdjęcia. Mam nadzieję, że jak to w zwyczaju ma Sony z każdym modelem lepsze tak będzie i tutaj.

Filmik jak wygląda czarny i fioletowy. Oba to teraz są wykonane w szronie nie w połysku. Ja zostaje przy czarnym ?

Hidden Content

Tak sobie myśle, że to dobrze z jednej strony, że budżetowców nie będzie. Sony kreuje się na markę Premium i zakup nawet najtańszej Xperii z danego rocznika był mało konkurencyjny. Jeśli ktoś nawet kupił za 1000 zł nową sztukę ze względu na logo, to się mógł rozczarować. Wydajnościowo to w tej samej kwocie mamy rewelacyjnego chińczyka.

Kurde. Myślę nad zakupem tego fioletowego, bo już same czarne, czarne i czarne. I zastanawiam się według was nie jest on babski? Bo mnie trochę się taki wydaje ?

A i z ciekawostek w Niemczech, Finlandii, Francji (zamiast fioletowej),  na stronie pojawiła się wersja również szara. U nas tylko fiolet i czerń. Czy to oznacza, że te kraje dostaną również szarą? Gdyby u nas była to nawet bym się nie zastanawiał. 

Edited by piotrzet

Eee tam babski, jak się podoba to brać a nie zastanawiać się, przynajmniej ja bym nikomu nie powiedział, że ma babski telefon.

Mi bardzo się podoba XZ Premium w wersji Luminous Chrome, mówię o tej która ma odbicia jak lustro. Nie widziałem jej w realu, jedynie na zdjęciach wydaje mi się wyglądać nieźle, ciekaw jestem jak prezentowałaby się Xperia 1 III w tak odważnej kolorystyce, ale Sony raczej już tak nie szaleje, a co wy sądzicie o tym? Czy może jednak w praktyce ten kolorek w XZtce wydawał się być zbyt "odpustowym"?

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka

Xperia 10 III pojawiła się na liście wsparcia HDR w Netflixie. Co ciekawe Samsung nie ma żadnych innych telefonów oprócz flagowców. 

Jak ktoś "govorit' po-russki' to coś wiecej 1 III

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .