Jump to content

Xperia 1III/5III/10III - już oficjalnie ogłoszone

Recommended Posts

W Media Expert widzę, że jest już dostępny  - wysyłka od 18 sierpnia 2021 

Hidden Content

Data premiera planowana na 18.08.2021r. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

W dniu 17.08.2021 o 08:36, piotrzet napisał:

@adamX

I tylko tam. Gratisu żadnego.

Czy mimo tego, że nie ma gratisu (jest tylko etui) zamierzasz kupić ten telefon? 

Chodzi mi raczej o ogólne wrażenie. 

A z takich pytań to może:

- jak z tym przegrzewaniem w końcu jest - czy po aktualizacji nie grzeje się już tak bardzo?

- jak działa AOD - u mnie na 5 II na Androidzie 10 było OK - tzn. po przyjściu powiadomienia o mailu jak odczytałem wiadomość na komputerze to ikona znikała z AOD - a na Androidzie 11 ikona z informacją o wiadomości ciągle się wyświetla. 

- czytałem opinie, że jest kiepska widoczność w pełnym słońcu - trochę mnie to dziwi bo ja u siebie na 5 II czegoś takiego nie zaobserwowałem - normalnie da się wszystko odczytać na dworze - nawet w bardzo mocnym słońcu

@adamX

AOD nie używam ale specjalnie dla ciebie mogę sprawdzić, co do ekranu mam 1 II i tam również z widocznością w pełnym słońcu problemów nie mam (tryb standardowy, tego drugiego nie używam wcale), więc nie wiem czemu portale tak piszą. Ale w 1 III oczywiście sprawdzę, bo niektórzy twierdzą, że ma ciemniejszy ekran niż poprzednik. 

@robwas12

Anulowałem zamówienie w mediaexpert i wziąłem nowe z etui w scentre, bo i tak miałem je kupić, a zawsze to trochę taniej. Powinien być we wtorek. Jeśli tylko dostanę pojawi się na forum odpowiedni wątek.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .