Jump to content

Recommended Posts

Witam,

Mam problem ze swoją XPERIA 5 II. Mam ja od 4 mies.

Używam 2 kart SIM. Kartę SIM1 używam do Internetu  zaś SIM2 do połączeń i SMSow. Kiedy wykonuje połączenie ze SIM2 i po zakończeniu połączenia znika mi zasieg z 2 kart SIM jednocześnie. Po 10 sek wszystko wraca do normy. Jak ktoś zadzwoni na SIM2 tez czasem się tak dzieje. Gdy sprawdzam aktywny pakiet czy stan konta również są takie objawy. Przy smsach nie. 

Proszę mi powiedzieć jeśli byłaby uszkodzona karta SIM2 znikał by zasieg z 2 kart jednocześnie?

Hej. Moja sugestia - sprobuj zmienić rodzaj pasma dla jednej z kart. Domyślnie pewnie obie jadą na LTE. Co się dzieje jak np. ustawisz jedną na wcdma?

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

2 godziny temu, juggler napisał:

Hej. Moja sugestia - sprobuj zmienić rodzaj pasma dla jednej z kart. Domyślnie pewnie obie jadą na LTE. Co się dzieje jak np. ustawisz jedną na wcdma?

Hej,

Zmieniałem rodzaj pasma dla jednej a potem drugiej karty. Niestety nie przyniosło to rezultatu. Razem z innymi użytkownikami tego forum doszliśmy do wniosku, że jest to wina aktualizacji oprogramowania;)

• 1 month later...

Witam , mam i ja problem z moim sony 5 II , problem z utratą zasięgu pojawił się po aktualizacji z końca kwietnia , do momentu tejże aktualizacji fon działał normalnie . Zmieniałem w opcjach różne typy zasięgu lecz jak problem był tak dalej jest. Pisałem do supportu i odpisali mi żeby uruchomić w trybie awaryjnym ,zrobiłem tak i dalej fon tracił zasięg. Kolejną rzeczą było przywrócenie do fabrycznego stanu fona lecz problem dalej pozostał. 

Wychodzi na to że trzeba będzie go odesłać i niech naprawiają i sprawdzają czemu tak się dzieje.

Wyłaczając jedną z kart sim ma normalnie zasięg i nie traci  czyli ewidentnie to oni coś skopali ..

Pozdrawiam 

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .