Jump to content

Sony Xperia 10 III - Przedsprzedaż w Polsce

Recommended Posts

W dniu dzisiejszym startuje przedsprzedaż wyżej wymienionego modelu. Cena na start 1899 zł w przedsprzedaży słuchawki ANC. 

Hidden Content

Tak patrzyłem na porównania cen z Samsungiem i nic podobnego w tej cenie nie ma. Także Sony dobrze moim zdaniem wyceniło swój smartfon, a wasze zdanie?

Edited by piotrzet

Biorąc po uwagę to, że 10 II początkowo była wyceniona o 100,- zł taniej - oraz jaki progres dokonał się w 10 III uważam cenę za atrakcyjną. A w przedsprzedaży jest jeszcze miły bonus. Gdybym nie miał 5 II to na pewno kupiłbym 10 III. 

@adamX

Dokładnie. Ja tak patrzyłem co ma Samsung w tej cenie i bardzo pozytywne zaskoczenie. Szczególnie jeśli chodzi o ekran. W tej cenie żaden chyba telefon nie ma ekranu ze wsparciem HDR w Neflixie. 

Dokładnie - specyfikacja 1 III wydaje się być kompletna. Dobrze, że ma jacka i slot na karę SD ? - nie to co w Samsungu S20 - brak jednego i drugiego. 

@adamX

S20 to nie konkurencja dla 1 III jest nią S21. A tam wiadaomo jakie badziewie. Zresztą wystarczy poczytać fora i zobaczyć jak to się przegrzewa i ile ludzie mają problemów.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .