Jump to content

Recommended Posts

Witam.  Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu, a mianowicie niedawno kupiłem odnowioną XZP która cierpi na częste restarty występujące TYLKO  gdy telefon jest nie używany, leży sobie na półeczce albo w kieszonce i nagle potrafi zawibrować i się zresetować, czasem się wyłącza i żeby go uruchomić trzeba zrobić restart maginczą kombinacją klawiszy. Gdy korzystam z telefonu nic się z nim nie dzieje, funkcjonuje prawidłowo.  Nie ma znaczenia poziom naładowania baterii oraz wgrana wersja firmware, próbowałem na wielu wersjach oficjalnych. Muszę jeszcze sprawdzić nie oficjalne. 

Czy macie jakieś pomysły co może jej dolegać? Jeden pomysł już znam "serwis" 😉

Edited by sprite80
Aha zastanawiam się jeszcze nad wymianą akumulatora. Sądzicie że to pomoże?
  • 2 weeks later...

Nic tu nie wymyślimy. Mało tu obecnie osób związanych z hardwarem, a prawdopodobnie u Ciebie z tym jest problem. Możnaby teoretyczne zapuścić jakiegoś loggera i weryfikować przyczynę, ale jeśli nie jest programowa, to nie wiem czy gra jest warta świeczki.

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

• 2 weeks later...
Posted (edited)

Logera już wrzucałem ale nie wiele mogę z niego wyczytać, nie mam takiej wiedzy. Zauważyłem natomiast, że czasem telefon się laguje po czym wyskakuje info że "Interfejs" nie odpowiada zakończyć czy coś tam. 

Wymiana baterii nie pomogła. 

Rozglądam się za nową płytą, ale boję się że trafię z deszczu pod rynnę. 

Dziękuję Ci bardzo serdecznie że zareagowałeś na moje wołanie o pomoc. 

Edited by sprite80
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .