Jump to content

Sony Xperia 1 III - Pierwsze wrażenia

Recommended Posts

Telefon dotarł więc mogę się podzielić pierwszymi wrażeniami. 

Zacznę od temperatur, bo to zapewne najbardziej interesujące. Konfiguracja telefon zrobił się lekko ciepły najbardziej ramka na wysokości slotu kart sim. Temperatura była wyższa niż w poprzedniku ale nie była ona jakoś niebezpieczna czy wysoka. Po prostu telefon zrobił się ciepły. Temperatura baterii sprawdzona w pomocy technicznej wynosiła 37 stopni. Telefon na poprawkach lipcowych. 

VoLTE, VoWiFi, EVS, 5G wszystko hula bez problemu od razu po włożeniu karty sim. (T-Mobile)

Ekran nie jest ani jaśniejszy ani ciemniejszy niż w poprzedniku.

Mam wrażenie, że telefon szybciej działa pomimo tego, że nie miałem włączonego 120 Hz odświerzania

Głośniki mają mniej basu niż w poprzedniku ale czy są głośniejsze? Raczej bym nie powiedział Ten sam poziom moim zdaniem.

Tył w ogóle się nie palcuje. Bardzo przyjemny w dotyku.

Na ten moment tyle. Jak ktoś ma konkretne pytania zapraszam do zadawania. Więcej myślę po tygodniu. Chyba, że coś wyjdzie w trakcie. 

Edited by piotrzet

Mały update po ponad 24h.

Po pierwsze tył wygląda bardziej jak szary, a nie czarny.

Po drugie dużo lepiej "skacze" między technologiami LTE, 3G, 2G. Gdy w 1 II przełączenie z LTE na 3G w garażu chwilę trwało tak tutaj przy słabym zasięgu od razu leci do 3G.

Po trzecie telefon jest wytrzymały na upadki. Jedyne co poszło to na szczęście naklejane szkło od spigena.

Po czwarte temperatury są wyższe niż przy poprzedniku ale nie znacząco.

Jeszcze dwie informacje.

Pierwsza sieć. W porównaniu do poprzednika większe prędkości wysyłania na 5G. Nawet ponad 90 Mb/s i przy LTE łatwiej uzyskać lepszy upload. 

Druga dioda powiadomień. Nie wiem czy tak ma być czy jakaś wada ale świeci cały czas. Tzn jest SMS to delikatnie świeci na biało, a co jakiś czas miga mocniej tak jak w poprzedniku. Ale nawet jeśli to wada to moim zdaniem na plus. 

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .