Jump to content

Xperia Z3 Flashtool błąd

Recommended Posts

Cześć

Telefon Xperia Z3 (bez plus ale nie było do wyboru) D6603

Nie jestem pewien czy wszystko robiłem dobrze.

Telefon naładowany, wyłączony.  Gdy Flashtool wyświetla, że mam podłączyć, trzymam klawisz ściszania, i podłączam telefon.

Dodam, że po odłączeniu zaczął się dziwnie zachowywać. Jakby ekran źle działał. (i samo się coś wklikuje), oraz powiadomienia o braku zasobów NFC, pomimo, że jest wyłączone.

błąd1.JPG

Posted (edited)

błąd1.JPG

Screenshot_2021-08-24-09-18-28.png

ściągnięty1.JPG

Najpierw próbowałem XperiFirm ale ściągnięte oprogramowanie było razpakowywane, a flashtool widzi ftf. Nie wiem jak zrobić żeby widział rozpakowane z XperiFirm.

OK teraz sam zobaczyłem, że to nie moje oprogramowanie.

Natomiast chętnie poznam odpowiedź na ostatnie pytanie.

Jeszcze dwa pytania:

1. Widzę android 7.0 do 6603. Czy będzie wszystko ok, czy lepiej 6.0.1?
2. Całą aktualizację zacząłem dlatego, że po wymianie płyty nie działa połączenie danych komórkowych. Czy to uszkodzona płyta, czy stary android, czy mogłem wpiąć źle antenę?

ver7.JPG

Jeszcze dwa pytania:

1. Widzę android 7.0 do 6603. Czy będzie wszystko ok, czy lepiej 6.0.1?
2. Całą aktualizację zacząłem dlatego, że po wymianie płyty nie działa połączenie danych komórkowych. Czy to uszkodzona płyta, czy stary android, czy mogłem wpiąć źle antenę?

Znalazłem w XperiFirm checkbox - rozpakowanie ale wtedy mam cztery pliki bez rozszerzenia.

Naprawiłem i zaktualizowałem przez Xperia Companion. Dotyk działa prawidło , internet jest (trzeba było dodać drugi profil, a nie aktualizować stary)

Naprawiłem i zaktualizowałem przez Xperia Companion ale nadal interesuje mnie jak powiązać pobrany firmware przez XperiFirm z FlashTool.

Edited by al111
Ostatnia odpowiedź weszła dwa razy
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .