Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Dodanie możliwości zwijania for

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy modyfikacja pozwalająca na zwijanie kategorii jest dobrym pomysłem? (14 użytkowników oddało głos)

Czy modyfikacja pozwalająca na zwijanie kategorii jest dobrym pomysłem?

1. TAK (13 głosów [92.86%])

Procent z głosów: 92.86%

2. NIE (1 głosów [7.14%])

Procent z głosów: 7.14%

3. NIE MAM ZDANIA (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 645
  • 5358 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 21 maj 2013 - 21:48

Witam, Przed chwilą dodałem możliwość zwijania for na stronie głównej. Można w ten sposób zwinąć kategorie, które nas nie interesują. Przeglądarka zapamiętuję Wasze ustawienia w ciasteczkach cookies. Przycisku zwijania należy szukać w prawym rogu każdej kategorii. Proszę przetestować i ocenić czy jest to na forum potrzebne. Plusy są takie: -można znacznie "skrócić" stronę główną, zaoszczędzić na scrollowaniu ;) -nie widzimy nie interesujących nas for Minusy: -Jeżeli za dużo zwiniemy wygląd strony może ucierpieć. Proszę o waszą opinię.
  • 0

#2 OFFLINE Dancer

Dancer

Mózg

• Reputacja: 0
  • 178 postów
  • Telefon:Xperia Z3 Compact
  • Android:Lollipop (5.0.2)
  • Rom:stock
  • Kernel:Stock
  • Operator:Orange

Napisano 21 maj 2013 - 22:12

Świetny pomysł, w moim przypadku sprawdzi się w 100%. Dzięki za takie rozwiązanie, na pewno wykorzystam ;)
  • 0

#3 OFFLINE Gość_Pavl0o_*

Gość_Pavl0o_*
  • Reputacja: 0

Napisano 22 maj 2013 - 10:43

Super, tylko może lepiej by było gdybyś mógł dodać jeszcze możliwość całkowitego ignorowania for, żeby nawet nieprzeczytane posty z nich się nie pojawiały - to też byłoby dobre wyjście moim zdaniem.
  • 0

#4 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • Reputacja: 645
  • 5358 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 22 maj 2013 - 15:05

Super, tylko może lepiej by było gdybyś mógł dodać jeszcze możliwość całkowitego ignorowania for, żeby nawet nieprzeczytane posty z nich się nie pojawiały - to też byłoby dobre wyjście moim zdaniem.

Tego zrobić nie potrafię niestety.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.